DomůAkční nabídkaUšetřete přes 2000 korun: Likvidace zásob lehátek a křesel od značky Delphin

Ušetřete přes 2000 korun: Likvidace zásob lehátek a křesel od značky Delphin

- Reklama -

Rybářská značka Delphin ze Slovenska spustila letní akci, kdy „likviduje“ zásoby vybraných lehátek a křesel pro rybáře. Díky tomu mohou rybáři ušetřit více jak 2000 korun. Akce platí do vyprodání. 

Ilustrační foto: PARYS

Situace s aktuálním zdražováním není jednoduchá, a proto každá ušetřená koruna přijde vhod. Pokud se právě chystáte na rybářskou dovolenou, ale chybí vám určité kusy rybářského campingu, pak se podívejte na letní akci od značky Delphin na rybářském e-shopu PARYS.

Právě tato populární slovenská značka pro rybáře výrazně snížila ceny u vybraných modelů křesel a lehátek pro rybáře. Nyní tak můžete ušetřit více jak 2000 korun! Ale bacha! Množství zlevněného campingu je výrazně omezeno. A po vyprodání zásob nebude za tyto ceny k dispozici…

 

Zlevněná lehátka pro rybáře Delphin

Jestli právě hledáte levné lehátko pro rybáře, pak si můžete vybrat hned ze 3 zlevněných modelů od slovenské značky Delphin. Rybáři si navíc mohou vybírat z několika cenových kategorií. Všechna zlevněná lehátka pro rybáře, kdy některá vychází i více jak o 2000 korun levněji, najdete na e-shopu PARYS.

Zaprvé: Pokud chcete co nejlevnější rybářské lehátko za pár korun, pak se rozhodně podívejte na Delphin EF8 EasyFlat. Jde o pohodlné rybářské lehátko s prostornou matrací, která má rozměry 195 x 75 centimetrů. Takže se na posteli vyspí i pořádně dlouhý rybář. Matrace je zhotovena z kvalitního fleecového materiálu, který je opravdu příjemný na omak.

Velkou výhodou je vysoká zatížitelnost, která činí 170 kilogramů. Tudíž se na tomto rybářském lehátku bezstarostně vyspí i urostlejší rybář s nějakým tím kilem navíc. Výšku postele si lze nastavit od 33 do 43 centimetrů.

Zadruhé: Z našeho pohledu je lehátko Delphin GT8 Carpath nejlepší rybářskou postelí od slovenské značky Delphin v poměru cena/výkon/kvalita. Toto rybářské lehátko nabízí například obrovskou matraci s rozměry 205 x 80 centimetrů, takže se na ní pohodlně vyspí naprosto drtivá většina rybářů. Navíc, matrace je vytvořena z materiálu 600D, takže je i odolná a vydrží opravdu dlouhou dobu.

Dalším obrovským plusem je bytelná konstrukce, která vydrží opravdu hodně. Zatížitelnosti tohoto lehátka je 190 kilogramů, takže toho „snese“ víc, než by si někdo myslel. Robustní jsou i nohy a dosedací plochy, díky kterým je toto lehátko stabilní i na hodně těžkém terénu. Fakt paráda! Jestli chcete opravdu kvalitní postel za normální peníze, tohle je ta správná volba!

A zatřetí: Pro skutečné rybářské fajnšmekry je tady potom třetí typ lehátka Delphin FlatLUX, které zaujme už na první pohled. Jde o to, že lehátka má krásně polstrovanou matraci, která zaručuje naprosto pohodlné spaní „jako doma“. K pohodlí pak výrazně přispívají i ergonomické prvky, které jsou „dominantou“ této rybářské postele.

Co se týče rozměrů oné matrace, tak ty činí 205 x 95 centimetrů. Takže zase: Na takové ploše se fakt vyspí drtivá většina rybářů. Takovým „nenápadným detailem“ je to, že lehátka jde nastavit do výšky až 55 centimetrů. Takže se z této postele nádherně pohodlně vstává! Zlevněná lehátka od značky Delphin najdete na e-shopu PARYS.

 

Sleva na rybářská křesla Delphin

Výrazné slevy se netýkají pouze rybářských lehátek, ale také vybraných křesel od slovenské značky Delphin. Rybáři tak mohou vybírat hned z 5 zlevněných rybářských křesel, mezi kterými najdeme velmi oblíbené modely (např. Ergonia Carpath).

Tou nejzajímavější zprávou pro rybáře bude asi to, že tato rybářská křesla od slovenské značky Delphin jsou aktuálně k dostání s velkou slevou. Takže rybář ve většině případů ušetří výrazně přes 1000 korun. Zlevněná rybářská křesla najdete na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nízké ceny.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -