DomůAkční nabídkaUšetřete tisíce korun! Brutální výprodej rybářských lehátek NASH!

Ušetřete tisíce korun! Brutální výprodej rybářských lehátek NASH!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej vybraných produktů od anglické společnosti NASH! Rybáři si nyní mohou obstarat výrazně zlevněná lehátka, anebo třeba nejrůznější druhy rybářského oblečení. Ale bacha! Upozorňujeme, že počet zlevněných kusů rybářského vybavení NASH je výrazně omezený, a že se jedná o doprodej. Po vyprodání aktuálních zásob nebudou tyto rybářské potřeby za takto nízké ceny k dispozici. Nenechte si upláchnout jedinečnou příležitost na super výhodný nákup!

Ilustrační foto: PARYS

 

Rybářská lehátka se spacáky NASH

Zlevněná lehátka NASH jsou dostupná na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Úspora až několik tisíc korun! Tohle „čeká“ na ty rybáře, kteří si obstarají nadupaná lehátka se spacáky pro rybáře od anglické společnosti NASH! V regálech rybářského e-shopu PARYS aktuálně leží 6 druhů lehátek se spacáky. Stačí si jen vybrat!

K velmi populárním modelům patří například lehátko se spacákem NASH Indulgence 4 Season Sleep Systém SS3. Právě tohle lehátko se spacákem patří z tohoto vybraného sortimentu k nejlevnějším. Přitom ale nabízí fakt luxusní vlastnosti. Co například? Rozměry lehátka jsou perfektní 212 x 87 x 32 centimetrů, takže se na něm vyspí i hodně urostlý rybář. Navíc!

Toto lehátko má perfektně tvarovanou matraci, což zaručuje maximální komfortu při spánku u vody. O co jde? Na lehátku NASH Indulgence 4 Season Sleep Systém SS3 je nastavitelná bederní podpěra, která výrazně zvyšuje komfort při spánku. Skvělou vlastností matrace je i vnitřní přepážka, která mnohem efektivněji zadržuje teplo, což ocení každý rybář při chladnějších nocích u vody. Super!

A podobných lehátek je teď na rybářském e-shopu PARYS k dostání mnohem více! Rybář si může vybírat různě rozměrná lehátka od anglické firmy NASH s různě odolnými spacáky, a za ty nejlepší ceny! Ale upozorňujeme: Tato slevová akce je množstevně omezena!

Zlevněná lehátka NASH jsou dostupná na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské oblečení NASH

Zlevněné oblečení NASH je dostupné na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Kromě zmíněných rybářských lehátek je aktuálně na rybářském e-shopu PARYS k dostání taky výrazně zlevněné oblečení od firmy NASH. Rybáři si teď mohou obstarat levnější mikiny, bundy nebo kalhoty v maximální kvalitě a za super nízké ceny. Teď můžete ušetřit pořádný balík peněz! Jelikož se jedná o doprodej, tak množství zlevněného oblečení je omezeno! Co doporučujeme?

Z našeho pohledu je velmi zajímavá například mikina pro rybáře NASH ZT Elements Hoody, která je vyrobena z perfektního materiálu! Jde o nádherně pevnou a bytelnou látku, která vydrží používání i v těžkých podmínkách u vody. V tomhle fakt není zima! Absolutně největší peckou je potom výrazně prostorná kapuce, do které si rybář schová hlavu i s nasazenou čepicí. Palec nahoru!

Perfektní jsou i nepromokavé kalhoty NASH ZT Mac Brased Trousers, které jsou vyrobené z kvalitního materiálu, ve kterém bude vždy krásně sucho, takže i teplo. Tyto kalhoty máme velmi rádi i díky praktickým šlím, které napomáhají k příjemně pohodlnému nošení u vody. Fakt paráda! Pokud nejste fanoušky tohoto „vylepšováku“, pak můžete šle jednoduše sundat. Samozřejmostí jsou nastavitelné nohavice na kalhotách, takže je přetáhnete přes nejrůzněji širokou obuv. Paráda!

Zlevněné oblečení NASH je dostupné na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -