DomůAkční nabídkaUž nikdy žádní komáři na rybách: tohle otravné komáry spolehlivě odežene

Už nikdy žádní komáři na rybách: tohle otravné komáry spolehlivě odežene

- Reklama -

Komáři dokážou pořádně znepříjemnit zážitek z rybolovu. A propršené počasí těmto štípajícím potvorám jen nahrává. Jak se na rybách chránit proti komárům? Vyzkoušejte chytré řešení, které nezklame. 

Tohle u vody asi zažil každý rybář: sotva si sedneme k nahozeným prutům, začnou otravovat nepříjemní komáři. Obzvlášť nepříjemné to je v letních měsících, kdy je rybář málo oblečený, přitom komárů je „nekonečno“. Co ale vyzkoušet účinné řešení, které spolehlivě odpudí komáry z lovného místa? Podívejte se na tohle!

 

Odpuzovač komárů Thermacell

Tohle je vynikající vychytávka od firmy Thermacell, která spolehlivě odpuzuje komáry z lovného místa. Jedná se o velmi chytré zařízení, které odpuzuje komáry, přitom není obtěžující pro samotného rybáře. Odpuzovač komárů Thermacell najdete na e-shopu PARYS.

Jak tohle zařízení funguje? Je to naprosto jednoduché! Odpuzovač stačí zapojit do plynové kartuše. Po zapojení začne pracovat napojený odpuzovač, ve kterém je polštářek s účinnou látkou. Ta tak začne v okamžiku odpuzovat komáry z lovného místa.

Tohle řešení má několik zásadních plusů: první zásadní předností je, že účinná látka nemá nepříjemný zápach. Některé podobné odpuzovače totiž při déletrvajícím používání mohly způsobovat rybářovi dokonce i bolest hlavy. U tohoto odpuzovače to ale nehrozí! Proto jej rybáři s velkou oblibou používají například i při déletrvajících výpravách za rybami.

VIDEO: Jak funguje odpuzovač komárů Thermacell? Podívejte se na video

Další gigantickou výhodou je, že účinná látka se neaplikuje přímo na tělo rybáře. Zase: jedno nebo dvě nanesení repelentu kdekdo snese. Ale pokud rybář je na 14 dní u vody, může mu častá aplikace repelentu na pokožku působit nepříjemné svědění. Člověku je pak z další aplikace až fyzicky zle. To u tohoto řešení opět nehrozí!

Rybáři pak jistojistě ocení také velmi nízké transportní rozměry. Výška odpuzovače je pouhých 97 mm, takže se vleze (téměř) všude. Zároveň se tato pomůcka proti komárům ani nepronese, protože váha samotného odpuzovače je pouhých 114 gramů.

 

Odpuzovač lze napojit na všechny běžné kartuše

A nemůžeme opomenout ani super nízkou spotřebu. Pro představu: použití odpuzovače na plynovou kartuši je méně náročné než ohřívání vody v hrnci. Rybář se tak může spolehnout, že při používání tohoto odpuzovače nebude měnit jednu kartuši za druhou. Palec nahoru!

Rybář se vůbec nemusí obávat toho, že by odpuzovač nešel nasadit na jeho plynovou kartuši. Proč? Výrobce totiž odpuzovač navrhnul tak, aby šel nainstalovat na všechny běžné plynové kartuše se závitem (7/16″ – 28 UNEF). Palec nahoru za všestrannost!

Rybáři tento odpuzovač proti komárům velmi rádi používají při posezení u vody během měsíců, kdy je „komárová sezóna“. Pokud na vaší oblíbené vodě otravuje velké množství komárů, pak právě tento odpuzovač od firmy Thermacell může výrazně pomoci.

Jiní rybáři kromě toho, že odpuzovač mají přímo u posezení na lovném místě, tak jej používají také před vchodem do rybářského bivaku. Díky tomu tak má rybář jistotu, že se pohodlně vyspí, aniž by ho otravoval dotěrný hmyz.

Připravte se na měsíce v rybářské sezóně, které „pořádně štípou“. Nenechte si otrávit zážitek z rybaření, a pořiďte si účinnou ochranu proti nepříjemnému hmyzu. Tohle řešení je chytrá investice do maximálního komfortu u vody. Odpuzovač je jako dělaný na rybářské výpravy za rybami, kdy chce rybář opravdové pohodlí. Odpuzovač komárů Thermacell najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -