DomůAkční nabídkaUž nikdy zamotaný návazec na kapry: Praktická vychytávka z Anglie pro kapraře

Už nikdy zamotaný návazec na kapry: Praktická vychytávka z Anglie pro kapraře

- Reklama -

Rybář si pečlivě chystá návazec na kapry, vše vyšperkuje do dokonalosti, a pak nahodí. A záběr nepřichází! Co je špatně? Když rybář návazec vytáhne z vody, tak zjistí, že návazec je zamotaný.

Ilustrační foto: PARYS

A celá tahle snaha přišla tak vniveč! Věděli jste ale, že téhle nepříjemnosti lze předejít? No ano! Angličtí vývojáři z prestižní firmy KRYSTON přišli se zajímavou vychytávkou. O co jde? Jde o speciální gel, který zabraňuje zamotání návazce na kapry.

Riziko zamotání návazce hrozí především v tu chvíli, když rybář používá například měkké návazcové šňůrky. Ano! Právě takový materiál se při dlouhém letu může různě zamotat, takže návazec pak nefunguje tak, jak má. A vyvážení montáží nemusí být řešením, už jen proto, že ne vždy je možné vyvážet. Takže rybář se musí spolehnout jen na svůj um.

A znova: Při použití některých návazcových materiálů je riziko zamotání návazce opravdu vysoké. Co s tím? Mrkněte na tento speciální gel proti zamotání návazce od anglické firmy KRYSTON. Jedná se o revoluční přípravek, který používají ostřílení kapraři na těch nejtěžších vodách, na kterých je zapotřebí nahodit co nejdále.

 

Gel proti zamotání návazce KRYSTON Anti Tangle

Geniální přípravek od anglické firmy KRYSTON, která patří k věhlasným firmám ve světě kaprařiny. Tato společnost je mezi ostřílenými kapraři známá nejen díky unikátním návazcovým šňůrkám, ale také díky nejrůznějším vychytávkám na návazce. Jednou takovou vychytávkou je i tento gel proti zamotání návazce KRYSTON Anti Tangle, který zabraňuje tomu, aby se návazec při hodu „zašmodrchal“. Gel proti zamotání je dostupný na e-shopu PARYS.

Jak tento gel vypadá? Jedná se o bezbarvý a nepáchnoucí přípravek, který stačí nanést na koncový návazec na kapry. Co se stane? Gel po ztuhnutí návazec krásně vyztuží, takže ten luxusně ztvrdne. A díky tomu se při dlouhém letu vzduchem nezamotá. Palec nahoru! Tento gel proti zamotání návazce je tak perfektně vhodný například na rozlehlé vody, kde je zapotřebí daleko nahazovat.

VIDEO: Jak funguje gel proti zamotání návazce na kapry? Tady je video!

Důležitá věc: Takto upravený návazec nezůstane ve vodě dlouhou dobu! Proč? Gel proti zamotání návazce je ve vodě rozpustný. Po nahození se gel z návazce smyje, takže měkká šňůrka rázem dostane tu podobu, kterou po ní rybář požaduje. Tohle je prostě skvělá věc!

Dalším důležitým faktorem je to, že gel proti zamotání návazce nemá žádný zápach, chuť, ani barvu. Takže rybář se nemusí obávat toho, že by například měkká šňůrka získala nějaké „negativní vlastnosti“. To ani náhodou! Rybáři tak tento přípravek mohou používat i při lovu těch nejzkušenějších a nejopatrnějších kaprů, kteří si dávají pozor „na cokoliv“.

Gel proti zamotání návazce na kapry se dodává ve 30 ml lahvičkách. I když na první pohled toto množství nevypadá nijak závratně, opak je pravdou. Lahvička vydrží na více jak 100 použití, takže rybář s ní odchytá velkou část rybářské sezóny. Důležité také je, že toho gelu není nutné nanášet velké množství, stačí fakt málo.

Pokud chytáte na rozlehlých vodách, na kterých je nutné nahazovat opravdu daleko, pak vás tento gel proti zamotání návazce na kapry může zajímat. Jedná se opravdu o velmi šikovný přípravek, který zabraňuje zašmodrchání návazce, takže rybář má tak jistotu, že vše je připraveno tak, jak má. Tohle je prostě hodně zajímavá věc! Gel proti zamotání KRYSTON je dostupný na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -