DomůAkční nabídkaUž nikdy zlomený deštník na ryby: díky tomuhle odolá i silnému větru

Už nikdy zlomený deštník na ryby: díky tomuhle odolá i silnému větru

- Reklama -

Prudký vítr dokáže rybářům u vody nadělat nemalé potíže. Bohužel v některých případech takový okamžik končí nenávratným poškozením rybářského deštníku. Jak tomuhle předejít? Tady je super vychytávka.

Tuhle situaci asi zažil u vody každý rybář: sedíte si takhle pod deštníkem na břehu oblíbeného revíru, když najednou se zvedne silný vítr. V ten okamžik je často nutné přiskočit ke středové tyči deštníků a pořádně ji chytit. Jen tak lze v tu chvíli předejít jejímu zlomení. Co ale vyzkoušet jednoduchou vychytávku, která pořádně vyztuží rybářský deštník?

 

Set na podporu deštníku Suretti

Tohle je extra populární pomůcka mezi česko-slovenskými rybáři, kteří jezdí na ryby s rybářským deštníkem. Právě s touhle vychytávkou jsou schopni pořádně „vyztužit“ rybářský deštník, který tak vydrží i silné nápory větru u vody. Set na podporu deštníku najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Co rybář v setu od značky Suretti najde? Set jednak obsahuje teleskopické tyče z kvalitního materiálu, a poté adaptéry na uchycení tyčí ke konstrukci deštníku. K čemu tenhle set slouží? Princip je naprosto jednoduchý: rybář ke konstrukci deštníku připevní teleskopické tyče ze 4 stran, čímž výrazně zvýší jeho odolnost proti silnému větru.

Připnutí teleskopických tyčí k rybářskému deštníku je naprosto jednoduché. Rybář během chviličky připne adaptér ke konstrukci deštníku, čímž k němu připevní i zmíněnou teleskopickou tyč. Je to opravdu jednoduché, rychlé, a maximálně praktické.

Adaptéry jsou vyrobené z kvalitního materiálu, takže rybář se nemusí bát toho, že by nevydržely extrémní situace u vody. To ani náhodou! Tyto malé součástky si dobře poradí i s prudkým větrem, který doprovází například bouřku. Paráda!

 

Tyče lze vysunout až do 180 centimetrů

Jelikož rybář v setu dostane 4 tyče, tak je schopný vyztužit „každou stranu“ deštníku. Díky tomu tak rybáře nepřekvapí vítr z žádného směru. Set na podporu rybářského deštníku je ale vhodný i za silného deště, který rovněž odkáže nadělat nemalé problémy.

Teleskopické tyče jsou vyrobené z kvalitního materiálu, takže rybář se může spolehnout na stoprocentní kvalitu. Důležitou vlastností je, že tyto tyče si lze nastavit v různé délce – rozpětí je od 100 do 180 centimetrů. Tudíž rybář si může vytvořit jak nízký přístřešek z deštníku, tak vysokou „ochranu“ například před bivak.

Některé deštníky dovolují vysunutí středové tyče. Rybář u těchto modelů si může s pomocí setu na podporu deštníku rychle zhotovit jednoduchý přístřešek, který nebude mít středovou tyč, ale 4 tyče po stranách. Tohle si někteří rybáři velmi oblíbili.

Jestli právě hledáte nějakého šikovného pomocníka, který vám pomůže „vyztužit“ rybářský deštník, čímž ho ochráníte před jeho zlomením, pak se určitě podívejte na tento set na podporu rybářského deštníku od rybářské značky Suretti. Je to fakt chytrá vychytávka! Set na podporu deštníku najdete na e-shopu Chyť a pusť.

 

Rybářské deštníky za pár korun

Hledáte nový rybářský deštník? Pak se určitě podívejte na rybářský e-shop Chyť a pusť. Právě tady najdete rybářské deštníky od nejrůznějších značek – jak českých, tak zahraničních. Rybáři si mohou vybrat různě velké deštníky. A lze si vybrat jak ty s bočnicí, tak bez bočnicí.

Ta nabídka rybářských deštníků je opravdu široká! Vyberte si nový rybářských deštník na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu!

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -