DomůAkční nabídkaUž žádní otravní komáří na rybách: Moskytiéra na deštník, která chrání před...

Už žádní otravní komáří na rybách: Moskytiéra na deštník, která chrání před hmyzem

- Reklama -

Otravný hmyz při rybaření je častým jevem na drtivé většině revírů. Velká část rybářů při ochraně používá repelenty, z kterých ale „může bolet hlava“. Co zkusit jiný způsob ochrany proti komárům? 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Tu situaci zná každý rybář: Sedíte v pohodlné křesílku, ale stejně si rybaření neužíváte. Proč? Protože je nutné neustále máchat rukama, abyste odehnali nepříjemný hmyz. A stejně se to nedaří, takže po chvíli je člověk poštípaný „do krve“.

Samozřejmě, nejjednodušší cestou je použít repelent proti komárům. Ale ruku na srdce: Ti rybáři, kteří u vody tráví více času, dobře vědí, že déletrvající používání těchto přípravků není nic příjemného. Kdekoho prostě začne třeba bolet hlava nebo svědit kůže. Ovšem existuje jiný způsob ochrany, který zaručuje velké pohodlí…

 

Moskytiéra proti komárům Delphin AntiFly

Tohle je novinka od slovenské značky Delphin. O co jde? Jde o rozměrnou moskytiéru proti dotěrnému hmyzu, kterou lze připevnit na drtivou většinu prodávaných rybářských deštníků. Ano, firma se snažila moskytiéru vymyslet v takových rozměrech, aby ji rybář mohl bezproblémově nahodit i na deštníky od jiných značek. Moskytiéra Delphin je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Jaké jsou rozměry moskytiéry? Její průměr je 250 centimetrů, výška potom činí 220 čísel. Z těchto hodnot je tak patrné, že moskytiéru lze použít i na rozměrnější deštníky pro rybáře, ale na druhou stranu také na ty menší modely. Za tohle pro slovenskou rybářskou značku Delphin palec nahoru!

Princip fungování moskytiéry je naprosto jednoduchý! Rybář prostě tento produkt rozbalí a přehodí jej přes rybářský deštník. Rázem tak vznikne účinná stěna proti dotěrnému hmyzu, který se k rybářovi prostě nedostane. A to i proto, že v moskytiéře se jde krásně zapnout. Díky tomu tak vznikne komfortní „bunkr proti komárům“.

VIDEO: Ochrana proti komárům u vody. Takhle vypadá moskytiéra Delphin AntiFly

Tato moskytiéra od slovenské značky Delphin je velmi praktická i proto, že na ní najdeme hned několik „fixačních prvků“. Díky nim lze moskytiéru jedna připevnit k hlavové části deštníku, ale také k zemi. Ano, moskytiéru jde normálně připevnit k zemi kolíky, které jsou součástí balení.

 

Startuj pro rybu: Zipy jdou velmi rychle otevřít

Zipy na této moskytiéře jsou velmi důležitou součástí. Proč? Jde o bytelné a pevné zipy, které slibují dlouhodobé a bezproblémové zapínání a odepínání. Ale hlavně! Zipy jdou velmi rychle otevřít, takže rybář se z úkrytu proti komárům rychle dostane k prutům při záběru, anebo při jiném okamžiku, kdy je zapotřebí být rychle venku.

Hodně rybářů jistě napadne, že taková moskytiéra se hodí hlavně při západu slunce, kdy jsou otravní komáři snad nejvíce aktivní. Jenže! Je bezpečné být zavřený v moskytiéře za snížené viditelnosti? Odepneme rychle zmíněné zipy? Žádný strach! Zipy mají reflexní zbarvení, takže ve chvíli, kdy rybář zasvítí čelovkou, tak se doslova „rozsvítí“. Takže rybář ví, kam sáhnout.

Na této moskytiéře velmi oceňujeme to, že má jemnou síťovinu, přes kterou se nedostane ten nejotravnější hmyz. Rybář tak bude v bezpečí jak před dotěrnými komáry, ale například i před muškami, které rády letí za světlem čelovky. Ty jsou kolikrát horší jak zmínění komáři

Chcete mít dokonalou ochranu před nepříjemným hmyzem na rybách? Pak se podívejte na novinku od slovenské značky Delphin. Tato vychytávka vás ochrání, takže rybaření bude mnohem komfortnější. Moskytiéru najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -