DomůAkční nabídkaVálka o české rybáře: rybářský gigant garantuje nižší cenu než konkurence

Válka o české rybáře: rybářský gigant garantuje nižší cenu než konkurence

- Reklama -

Není žádným tajemstvím, že rybáři nakupují rybářské vybavení tam, kde je nejlevnější. A proto se každý rybářský obchod snaží mít ceny co nejníže. Nejnižší ceny pak garantuje rybářský obr z Plzně.

Asi není rybáře, který by neznal rybářské potřeby Chyť a pusť. Právě tento rybářský obchod patří k největším hráčům na česko-slovenském trhu. Rybářský obchod má nejen obrovskou prodejnu v Plzni, ale také oblíbený e-shop, na kterém nakupuje obrovské množství lidí. A právě Chyť a pusť garantuje nejnižší cenu na trhu.

 

Garance nejnižší ceny na Chyť a pusť

Aby si rybářské e-shopy získaly pozornost rybářů, tak často vymýšlí nejrůznější slevové akce nebo kódy. Věděli jste ale, že lze nakupovat i bez těchto lákadel? Ano, rybářský e-shop z Plzně rybářům přímo garantuje nejnižší cenu na trhu. Podmínky získání nejlepší ceny najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Plzeňský rybářský obchod už tak drží ceny rybářského vybavení proklatě nízko. Ovšem i tak se může v nabídce konkurence najít levnější stejný produkt. Pokud tedy rybář u konkurence najde levnější bivak, lehátko, křeslo, prut na ryby nebo naviják, může kontaktovat přímo rybářský e-shop v Plzni. A ten mu garantuje lepší cenu.

Ve chvíli, kdy takový stejný produkt rybář najde, stačí ho ukázat prodejci z Chyť a pusť. A ten zareaguje! „Získáte od nás o 5 % nižší cenu identického výrobku, než má konkurence. To nevypadá špatně, ne? Našich zákazníků si opravdu vážíme, a proto jsme se rozhodli vám nabídnout tuto slevu,“ píše plzeňský e-shop.  

VIDEO: Jak vypadá rybářská prodejna Chyť a pusť? Mrkněte na video

Jak onu nejnižší cenu na trhu získat? Nejprve je důležité se ujistit, že se jedná opravdu o stejný výrobek. Rybář prostě musí poslat přesně ten produkt od konkurence za levnější cenu, na který chce uplatnit garanci nejnižší ceny.

Pak stačí tento produkt poslat e-mailem, anebo je možné zavolat přímo do Chyť a pusť v Plzni. V tu chvíli se vám začne věnovat odborný personál. V případě zaslání e-mailu se rybářovi prodejce ozve, a nabídne zmíněnou slevu. Takže ten rybář, který nebude líný, může výrazně ušetřit.

 

Podmínky, kdy je možné garantovat nejnižší cenu

Rybářský e-shop Chyť a pusť si ale vyhrazuje několik podmínek, než slevu udělí. Jedná se například o to, že rybáři mohou posílat pouze levnější produkty z takových e-shopu, které nejsou „fejkové“.

To znamená, že na nich lze najít jméno provozovatele, adresu a IČO. „Bez toho to nepůjde. Chráníme se tak proti falešným a nesolidním prodejcům,“ vysvětluje e-shop Chyť a pusť svůj záměr.

Aby rybář pak dostal zmíněnou slevu na vybraný stejný produkt, je zapotřebí, aby byl u vybrané konkurence skladem. Zároveň je důležité si uvědomit, že některé produkty jsou ve výprodejích, a na ně tato garance neplatí. „Neplatí na výprodeje, interní a přihlašovací slevy,“ vyjmenovává plzeňský prodejce.

Občas se stane, že vybraný stejný produkt rybáři najdou na zahraničním e-shopu levněji. Ovšem odkazy na tyto produkty nelze posílat. „Garanci nejnižší ceny nemůžete uplatnit v případě zahraničních e-shopů,“ klade si podmínku Chyť a pusť. Dále pak výrobce nemůže nabídnou levnější cenu na produkty ze soukromých inzerátů nebo bazarového prodeje.

Ti rybáři, kteří chtějí získat zajímavou slevu, neměli lepší příležitost. Rybářský e-shop Chyť a pusť nabízí opravdu velmi zajímavou možnost ušetření nemalého množství peněz.

Tato garance nejnižší ceny je pak o to zajímavější, že se vztahuje například i na ty produkty, kdy se jedná pro rybáře o větší investici. Jak získat slevu? Více informací najdete na Chyť a pusť.  

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -