DomůAkční nabídkaVálka o rybáře trvá: boilies za 75 korun za kilo v neokoukaných...

Válka o rybáře trvá: boilies za 75 korun za kilo v neokoukaných vůních

- Reklama -

Boilies je jednoznačně jednou z nejvíce používaných nástrah a návnad nejen při lovu kaprů. V dnešní nelehké době ale hodně rybářů kouká po levném boilies. A my máme pro vás tip na „levné koule“.

Magic Wolf. Takto se jmenuje značka levného boilies, které se nyní objevilo i na obrovském e-shopu Chyť a pusť z Plzně. Rybáři si tak mohou obstarat super levné boilies od spolehlivého prodejce za vynikající cenu. A pokud se rybář na tomto rybářského e-shopu registruje, pak ho kilo „koulí“ vyjde na pouhých 75 korun

 

Krmné boilies Magic Wolf

Toto boilies je v letošní sezóně skutečně hitem. Hlavním důvodem je pochopitelně nízká cena, která dovoluje vytvářet větší krmná místa. Znova: pokud se rybář zaregistruje na plzeňském e-shopu, pak ho kilo vyjde na pouhých 75 korun. Levné boilies Magic Wolf najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Směs boilies je postavena tak, aby ryba kuličky co nejrychleji strávila. Díky tomu tak mnohem rychleji dostane „pocit hladu“, takže se na místo s velkým množstvím krmení znovu vrátí. To ale neznamená, že by kuličky neobsahovaly kvalitní suroviny. To ani náhodou! V boilies rybář najde celou řadu tradičních přísad, které kapři milují.

Co konkrétně? V kuličkách je například vysoký obsah krmné pšenice, kukuřice, ale i sójového šrotu. Toto jsou objemové přísady. Aby ale krmné boilies ve vodě vytvářelo skutečně silné potravní signály, tak obsahuje i vysoký podíl olejů a esencí.

Rybář se tak může spolehnout, že rybám nabízí atraktivní krmení, které je vhodné pro rychlejší lov, anebo pro rozkrmení lovného místa. Ve chvíli, kdy rybář potřebuje ryby „upozornit“ na přítomnost lákavého krmení, pak jsou tyto krmné koule naprosto ideální. Doba rozpadu boilies je okolo 4 hodin (záleží na podmínkách).

 

Na výběr jsou velmi zajímavé příchutě

Rybářům se na tomto boilies líbí obrovské množství příchutí, které jsou k dispozici. Pro lákání kaprů je tak možné si pořídit jak sladké, tak masové nebo kořeněné příchutě. Anebo rovnou jejich kombinace. Tohle je oproti konkurenci, která se zabývá rovněž výrobou levného boilies, obrovské plus.

Pokud se podíváme na klasické příchutě, tak boilies Magic Wolf se například vyrábí v legendární jahodě, která má na kontě celou řadu krásných ryb. Ze sladkých příchutí je ale zajímavý například i ananas nebo meruňka.

Na své si přijdou ale i zastánci „masových koulí“. Boilies Magic Wolf je totiž k dostání v příchutích játra, monster crab, oliheň nebo mrtvá ryba. U těchto příchutí tak má rybář 100% jistotu, že ve vodním prostředí budou vytvářet opravdu koncentrované potravní signály, které budou lákat kapry na lovné místo.

Hodně zajímavé jsou potom i kombinace jednotlivých příchutí. K těm nejžádanějším patří určitě maso/krev. Právě toto boilies už svým názvem budí velkou pozornost (nejen) u rybářů. Další kombinace jsou potom losos/broskev, švestka/chilli nebo kukuřice/řepka.

Rybáři pak při výběru levného boilies mohou dbát i na atraktivní zbarvení. Některé kuličky mají totiž skutečně nepřehlédnutelnou barvu, která jde skvěle vidět i na zaneseném nebo zarostlém dně. Typickým příkladem je již zmíněná jahoda nebo meruňka.

Na e-shopu jsou aktuálně k dostání kuličky o průměru 20 mm, které patří k těm nejvíce žádaným mezi rybáři. Jestli tedy taky patříte mezi milovníky kaprů, kteří nechtějí za krmení utrácet horentní sumy, pak vám může toto boilies hodně zaujmout. Levné boilies Magic Wolf najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -