DomůAkční nabídkaVařené patentky do krmení na kapry: „masová bomba“ na podzimní kapry

Vařené patentky do krmení na kapry: „masová bomba“ na podzimní kapry

- Reklama -

Nastalo období, kdy se kapři pomalu připravují na nehostinnou zimu. Proto teď hledají cokoliv, co by jim dodalo tolik potřebnou energii. A toho by měli využít rybáři, kteří mají na kapry spadeno.

V aktuálním období se vyplatí kapry lákat s pomocí živočišného krmení. Právě to totiž vysílá do vodního prostředí tolik atraktivní potravní signály, které dokážou zaujmout kapry i na větší vzdálenost. Co dát do krmení, aby mělo opravdu zajímavé výživové hodnoty? Ideálním řešením jsou například vařené patentky, které kapři doslova milují…

 

Vařené patentky My Baits Ringpull Bloodworms

Tyhle plechovky s vařenými patentkami jsou hitem letošní sezóny. Ale divíte se? Právě s pomocí této „suroviny“ jsou rybáři schopni vytvořit neodolatelné krmení na podzimní kapry. Vařené patentky najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Tyto patentky jsou jako dělané pro vylepšení krmné směsi, do které potřebujeme dostat co nejvíce atraktivních surovin. A právě s těmito patentkami toho rybář hravě dosáhne, protože obsahují celou řadu lákavých látek, které ve vodním prostředí vytvoří neodolatelné potravní signály.

Vařené patentky My Baits RingPull Bloodworms doporučujeme používat především při lovu větších a zkušených kaprů. Zejména při lovu na prochytávaných vodách je častokrát důležité kaprům nabídnout něco, co dokonale „kopíruje“ jejich přirozenou potravu. A to vařené patentky pochopitelně dělají, protože právě tyhle bezobratlé živočichy kapři znají „od plůdku“.

Výrobce My Baits tyto patentky nabízí v uvařeném stavu. Rybář se ale nemusí bát, že by se výrobním procesem z patentek dostaly pryč ty nejlepší látky. To ani náhodou! Patentky navíc mají atraktivní zbarvení, zajímavou konzistenci, ale také pro kapry neodolatelný pach. Díky němu je pak možné vařené patentky používat i ve studené vodě.

 

Ideální krmení na silně prochytávané vody

Jak patentky používat? Nejlepší je tyto drobné bezobratlé živočichy přidávat přímo do krmení. A pak vše pořádně rozmíchat. Rybář pak v plechovce najde i tekutinu z patentek, kterou rozhodně NEVYLÉVEJTE pryč! Nejlepší je tuto tekutinu také nalít přímo do krmení, díky čemuž bude vydávat zajímavé aroma. Anebo v ní namáčet nástrahu!

Mnoho rybářů pak krmení s patentkami ještě rádo vylepšuje třeba masovými boostery, které rovněž přispějí ke koncentrovanějším potravním signálům, které spolehlivě přilákají kapry k nástraze. A zajímavým „vylepšením“ jsou i živí červi nebo kukly červů – tohle se taky k vařeným patentkám v krmení skvěle hodí!

Znova: takto „živé“ a masové krmení je pak jako dělané třeba na silně prochytávané vody. Právě na nich je důležité kaprům nabídnout něco, co věrně napodobuje jejich přirozenou potravu, a nebudí takové podezření. S podobným krmením můžete na těžkých lokalitách slavit velké rybářské úspěchy!

Jestli se aktuálně chystáte na podzimní část rybářské sezóny, pak je zapotřebí mít s sebou kvalitní krmení. A té kvality dosáhnete právě s těmito vařenými patentkami. Ty totiž krmnou směs neuvěřitelně obohatí! Vařené patentky My Baits najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

 

TOP produkty My Baits znovu skladem

Fanoušci kvalitních nástrah a návnad si zase přijdou na své! Rybářský e-shop totiž naskladnil desítky produktů od této zajímavé rybářské značky, která nabízí opravdu TOP produkty na kapry. Třeba tekuté potravy s vysokým obsahem prvotřídních surovin.

K dostání jsou ale třeba i barevně výrazné tygří ořechy, které jsou k dostání hned v několika příchutích. Rybář si tak může obstarat „jinou“ nástrahu, která není jen boilies nebo peleta. Podívejte se na bohatou nabídku produktů My Baits na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -