DomůAkční nabídkaVětrák do bivaku od anglické značky: Příjemný vzduch v bivaku i v horkém létě

Větrák do bivaku od anglické značky: Příjemný vzduch v bivaku i v horkém létě

- Reklama -

Letní vedra dokážou pořádně znepříjemnit pobyt v bivaku. Právě pod střechou rybářských obydlí může být nesnesitelně. Přitom malý větrák pro rybáře dokáže výrazným způsobem zvýšit komfort v bivaku. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Tohle zná každý rybář, který rád bivakuje na oblíbeném revíru. Ve chvíli, kdy se do břehu u vody opírají sluneční paprsky, tak je pod střechou bivaku nesnesitelné vedro. Ono je to dáno i tím, že plachta bivaku se „velmi ráda“ nahřívá, a pak žhne jako rozpálená pec.

Kvůli tomu je přes den v bivaku fakt velké vedro, které pak trvá i po západu slunce, protože pod střechou bivaku je „mrtvý vzduch“. Dá se v takovém počasí nějak zvýšit komfort v bivaku? Určitě dá, a je to velmi snadné! Stačí zapnout malý větrák pro rybáře od anglické firmy Trakker, který výrazně zvyšuje komfort v bivaku i za velmi horkého počasí.

 

Ventilátor pro rybáře Trakker USB Bivvy Fan

Tohle je přístroj, do kterého se během letního rybaření naprosto zamilujete. Jde o velmi výkonný stroj, který dokáže pořádně rozproudit vzduch pod rozpálenou střechou bivaku, ve kterém je po zapnutí rybářského větráku mnohem příjemněji. Větrák Trakker USB Bivvy Fan najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Obrovskou výhodou tohoto rybářského větráku je to, že je velmi výkonný. Takže přístroj dobře rozproudí vzduch i v opravdu velkém bivaku, pod kterým bude rázem příjemnější vzduch. Výkon je 2 až 7 W, pracovní napětí je 5 V a pracovní proud činí 0,4 až 1,6 A.

Zcela zásadní vlastností je to, že tento rybářský větrák nabízí 6 nastavení rychlosti. Takže rybář může ventilátor nastavit do takového „pracovního módu“, který je do daných podmínek nejpříjemnější. Rybář může zvolit třeba jen slabé větrání, anebo si zapnout pořádný „fučák“.

VIDEO: Jak funguje rybářský ventilátor Trakker USB Bivvy Fan? Mrkněte na video

Dalším velkým plusem je to, že tento větrák má opravdu nízkou spotřebu. Díky tomu je lze používat po dlouhou dobu za letních veder u vody. Větrák má kompatibilní napojení na jakýkoliv zdroj USB, takže rybář jej může zapnout třeba do powerbanky, kterou nosí k vodě na nabíjení nejrůznější elektroniky. Super!

 

Dokáže odhánět nepříjemný hmyz

Zajímavou vlastností je i absorpční polštářek, který je zabudovaný přímo ve ventilátoru. Toto vylepšení slouží třeba k tomu, že do polštářku jde napustit kapalinu proti hmyzu, která ho bude následně odpuzovat. Jiní rybáři naopak do polštářku přidávají nějakou esenciální tekutinu, která vytváří příjemnou vůni, a kterou ventilátor „roznese“ pod střechou bivaku.

Musíme zdůraznit také to, že tento rybářský ventilátor je vybavený protiskluzovými, gumovými patkami, které zabraňují tomu, aby spadl na zem, a rozbil se. To se nestane ani ve chvíli, kdy je stolek vlhký. Rybářský větrák Trakker USB Bivvy Fan je vyrobený z bytelného materiálu, který vydrží opravdu hodně, přitom je ale tento přístroj krásné lehký.

Pokud aktuálně hledáte něco, co vám pomůže vydržet nesnesitelná vedra u vody, řešením může být tento větrák pro rybáře od anglické značky Trakker. Tento přístroj „nežere“ moc energie, ale přitom dokáže výrazně rozproudit vzduch pod střechou rybářského bivaku nebo deštníku. Tohle je fakt lahoda! Ventilátor pro rybáře najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -