DomůNovinkyVIDEO: Nejtěžší zdolávání kapra v historii? Rybář vytáhl giganta ze zatopené džungle!

VIDEO: Nejtěžší zdolávání kapra v historii? Rybář vytáhl giganta ze zatopené džungle!

- Reklama -

Lov kaprů může být pořádné vzrůšo! A teď nemluvíme jenom o zdolávání divokých kaprů, kteří dokážou prověřit kvalitu vybavení a zkušeností rybáře. Ne! Velkou míru při náročnosti zdolávání pochopitelně hrají i podmínky ve vodě. Někdy to může být pořádný extrém! Tak jako na tomto videu, kdy rybář dokázal zdolat neskutečného giganta z nefalšované „podvodní džungle“.

Ilustrační foto: Fedor Ebatenko

Rybář stojí v nádherném prostředí, který tvoří snová rybářská lokalita, která je ale silně zarostlá. Nejde jen o husté pásy rákosu na březích dané vody, ale také o neskutečně hustou vegetaci, která je přímo ve vodě. Tohle je pořádná džungle! I přesto se ale rybář rozhodl v tomto místě chytat. Není divu! Pro ryby je tohle ideální prostředí. Podaří se ale odsud vytáhnout nějakou rybu?

Pak to přijde! Rybář dostane nádherný záběr, kdy je ihned jasné, že tohle nebude malá ryba! Rozstříknutá hladina a pořádně ohnutý prut dává tušit, že tohle bude slušný kapr. Následuje skutečně tuhý souboj mezi rybářem a rybou, který komplikují právě husté porosty vodní trávy.

Rybář kolikrát musí z navazovacího materiálu odhazovat natrhané kusy vegetace, aby mohl rybu vytáhnout. Povede se kapra vůbec zdolat? Zdá se, že rybář všechno kvalitně uvázal, protože nakonec se mu daří dostat velkého kapra k sobě. Jak ho ale vytáhnout bez podběráku? Jednoduše! Prostě ho vezme do náruče jako selátko. Tohle je fakt dechberoucí souboj s divokou rybou!

VIDEO: Brutální zdolávání kapra v zarostlé vodě!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -