DomůAkční nabídkaPodzimní chytání kaprů na krmítko: Šťavnatá nástraha na kapry do studené vody

Podzimní chytání kaprů na krmítko: Šťavnatá nástraha na kapry do studené vody

- Reklama -

Podzimní lov kaprů na položenou není jen ve znamení masových nástrah. Rybáři při chytání ve studené vodě mají výsledky i se sladkými nástrahami. Zejména s těmi, které mají vysoký obsah cukru.

Ilustrační foto: LK Baits

O jaké nástrahy na kapry jde? Typickým příkladem jsou například obalované rozinky na ryby, které mají vynikající vlastnosti při podzimním rybaření. Pojďme se na tuhle (staro)novou nástrahu podívat blíže…

 

Obalované rozinky na ryby

Perfektní nástraha nejen na podzimní kapry! Jak vlastně obalované rozinky vypadají zblízka? Jedná se o zajímavě „gumovou“ nástrahu, která má nádherně šťavnatý a sladký střed, který je tvořen právě namočenou rozinkou. Ta má opravdu krásně sladkou vůni, která se skvěle šíří i za hodně nízkých teplot.

Takže rybář má stoprocentní jistotu, že nástraha bude i v chladné vodě vytvářet lákavou pachovou stopu. Obalované rozinky na kapry do studené vody najdete na tomto e-shopu za zajímavou cenu

Důležitou součástí je ale také „sypký“ obal z drobných částeček. Právě tento obal se po vhození do vodního prostředí začne postupně uvolňovat, takže v okolí nástrahy se vytvoří velmi lákavé místečko. Obaly na rozinkách mají v drtivé většině výrazné zbarvení, takže nástraha jde skvěle vidět i na zaneseném nebo bahnitém dně. A to je při lovu kaprů na podzim zásadní, protože na podvodních terénech je například potopené listí, ve kterém by se nenápadná nástraha mohla ztratit.

Tato slaďounká nástraha se vyrábí ve čtyřech příchutích. Rybář si může buďto vybrat obalované rozinky v příchuti medu, lesní jahody, exotického ovoce nebo švestky. Jakou příchuť doporučujeme? Asi nesmrtelnou klasikou je med, který funguje „vždy a všude“. Tahle nástraha je fakt hodně geniální! Navíc, na podzimní dna na našich vodách jde žlutá barva skvěle vidět.

Namočené rozinky v obalu jsou geniální nástrahou pro rychlé chytání! Pokud si chcete při podzimní vycházce hlavně zachytat jakékoliv ryby, jakýchkoliv velikostí, pak jsou obalované rozinky naprosto ideální volbou. Jak při chytání na klasické krmítko, tak například i na feeder. Jelikož se bavíme o rychlém chytání kapr, pak se k obalovaný rozinkám nejvíce hodí nějaké jemné krmení, které okamžitě přiláká ryby.

Lze obalované rozinky vylepšit? Ano, jde! První tipem je k napíchnutým rozinkám připíchnout třeba 2 nebo 3 červíky, čímž vznikne naprosto luxusní sousto na kapry. Skvělou kombinací jsou také rozinky s kukuřicí. A vynikající nástrahou jsou obalované rozinky s plovoucím zrníčkem umělé kukuřice (nebo s kouskem pěny). Díky tomu rozinky nadzvedneme, což se zase skvěle hodí na podzimní, zanesená dna.

Obalované rozinky na ryby jsou vynikající, sladkou nástrahou na kapry, která obsahuje velké množství cukru. A právě tento cukr je pro ryby lákavý proto, že jim mimo jiné napomůže vytvářet důležité zásoby na nehostinnou zimu. Samozřejmě ale, rybám sladké nástrahy prostě chutnají, a proto je s velkou chutí sbírají. Proto se na podzim vyplatí na jednu udici vyzkoušet nastražit i tyto obalované rozinky, které kolikrát trumfnou i masové nástrahy, které se na podzim používají častěji.

Na co chytat podzimní kapry, ptáte se? Pokud si chcete fakt hlavně zachytat, a udělat celou řadu záběrů i během studeného podzimu, pak se rozhodně podívejte na tyto obalované rozinky na ryby. Jsou fakt perfektní! Obalované rozinky na kapry jsou k dostání na tomto e-shopu

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -