DomůAkční nabídkaVlasec na kapry FOX pro daleké nahazování: 1000 metrů jen za 271...

Vlasec na kapry FOX pro daleké nahazování: 1000 metrů jen za 271 korun

- Reklama -

Při pokusech o daleké nahazování hraje významnou roli pochopitelně také vlasec. Právě ten častokrát může výrazně napomoci k dalekým hodům. Nyní si takový vlasec na kapry můžete obstarat se slevou.

Na rybářském e-shopu FishMax z Uherského Hradiště aktuálně probíhá další slevová akce. Ta se vztahuje na tisíce produktů. Jak získat slevu? Stačí před zasláním objednávky použít slevový kód EDEN. V tu chvíli pak rybář dostane tučnou slevu, díky které ušetří balík peněz. Slevový kód se pak vztahuje i na kvalitní vlasce na kapry FOX pro daleké nahazování…

 

Vlasec pro daleké nahazování FOX Exocet Pro

Dokonalý zelený vlasec na kapry, který ostřílení kapraři moc dobře znají. Zejména pak ti, kteří jezdí na rozlehlé vody, na kterých je zapotřebí nahazovat do velkých vzdáleností. Nyní si tento vlasec můžete pořídit se slevou! Zlevněný vlasec FOX Exocet Pro najdete na e-shopu FishMax  za super cenu. Nezapomeňte použít slevový kód EDEN!

Zásadní předností tohoto vlasce je v použitých materiálech. Díky nim je toto vlákno nádherně měkké a poddajné, takže se tak nechová jako „tvrdá struna“. Velkým plusem tohoto vlasce je to, že při nahazování nevytváří přebytečné tření, díky čemuž kaprová montáž letí podstatně dále. A právě proto kapraři tento vlasec používají při dalekých hodech.

Kromě toho, že tento vlasec je opravdu dokonalý pro daleké hody, tak jej zkušení kapraři kladně hodnotí i díky obrovské odolnosti proti oděru. Vlasec na kapry FOX Exocet Pro je tak možné používat i při lovu na hodně těžkých lokalitách, kde jsou pod vodou ostré kameny nebo jiné podvodní překážky. A jak známo: podobná struktura dna je na hodně revírech pravidlem.

Rybář se ale díky tomuto vlasci může spolehnout, že zdolávání velkého a divokého kapra v blízkosti překážek proběhne úspěšně, i když by vlákno náhodou „brnklo“ o nějaký podvodní objekt. I proto jej kapraři používají nejen při lovu v dálkách, ale i u břehu třeba u padlého stromu. Ten vlasec toho fakt hodně vydrží!

 

Silon se prodává v 1000metrových návinech

Mnoho kaprařů má pak tento vlasec od anglické značky FOX v oblibě i proto, že se dodává v rozměrných cívkách. Ano, vlasec se totiž prodává v 1000metrových návinech. Takže rybář je tak schopný velmi jednoduše naplnit i 2 velkokapacitní navijáky, na které potřebuje stovky metrů toho nejlepšího vlasce při lovu ve velkých vzdálenosti.

A navíc! Díky 1000metrovým návinům pak vychází 1 metr tohoto kvalitního kaprového silonu na opravdu hodně přijatelné peníze. Jak to říct? No, takový vlasec v takové kvalitě a za takovou cenu na rybářském trhu budete hledat jen těžko!

Rybáři si pak mohou vlasec FOX Exocet Pro vybrat v těch nejpopulárnějších průměrech. K dispozici je i poměrně jemný průměr 0,26 mm, který můžou rybáři používat i při lovu na klasické krmítko. Asi nejpopulárnějším průměrem je potom vlasec 0,30 mm, který mají v masivní oblibě rybáři lovící na boilies.

K dispozici jsou ale i hrubší průměry 0,33 a 0,35 mm, které jsou vhodné pro skutečně náročný lov kapra v blízkosti překážek nebo na revírech s náročným dnem. Právě u takto silných vláken se rybář může spolehnout na to, že silon vydrží i silný tah velké ryby nebo nechtěný kontakt s podvodní překážkou.

Tento vlasec na kapry FOX Exocet Pro je skutečně dokonalým vláknem pro lov kaprů na těžkých vodách. Nejenže silon slibuje obrovskou odolnost a pevnost, ale také se s ním velmi komfortně nahazuje do velkých vzdáleností. Tento silon si zamilujete! Zlevněný vlasec na kapry FOX najdete na e-shopu FishMax  za super cenu. Nezapomeňte použít slevový kód EDEN!

 

1000 metrů vlasce FOX za 271 korun

Kromě výše představeného vlasce v zeleném zbarvení si rybáři mohou vybrat vlákno FOX Exocet Mono v khaki zbarvení. Hlavní rozdíl? Ten najdete v ceně! Vlasec v khaki zbarvení o průměru 0,26 mm vychází na pouhých 271 korun za 1000 metrů.

Velmi lákavá cena se ale pak týká také vlasce o průměru 0,30 mm, kde rybář za 1000 metrů tohoto vlákna zaplatí jen 469 korun. Ta cena za 1 metr je tak i u tohoto kaprového silonu naprosto „lidová“.

Upozorňujeme, že na tyto vlasce se nevztahuje slevový kód, a že ve skladě leží poslední kusy návinů! Zlevněné khaki vlasce FOX Exocet Pro najdete na e-shopu FishMax  za super nízkou cenu. Tak si pospěšte! 

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. No já nevím, ale vlas o průměru 0.309 mm s únosností kolem 5.90 kg asi nebude nic moc. Nevím jak kdo, ale já bych vlas s takovými to parametry nekoupil. Zajímalo by mě, jakou tedy má únosnost tento vlas pří průměru 0.35 mm. U silně problematického dna a nahazování na dálku bych nikdy nepoužil vlas menšího průměru než 0.32 -0.35 mm a únosnosti pod 13 kg. Kromě toho pokud jsem ten článek dobře četl tam není zmíněna informace o průtažnosti a kroucení vlasce. No a k ceně bych dodal, že nekvalitní výrobek je i zadarmo drahý.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -