DomůAkční nabídkaVlasec pro daleké hody od české značky: Vydrží nápor při prudkém hodu...

Vlasec pro daleké hody od české značky: Vydrží nápor při prudkém hodu se zátěží

- Reklama -

Na mnoha rybářských lokalit je daleké nahazování jedinou možností, jak dostat nástrahu na ta nejlepší místa. Aby bylo nahazování do velkých vzdáleností úspěšné, je dobré použít šokový vlasec.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Rybář kolikrát sedí na břehu oblíbeného revíru, když v tom si všimne, jak se velké ryby hází nad hladinu ve velké vzdálenosti. „Kdyby tam tak šla dostat moje nástraha,“ pomyslí si každý rybář. Ale ono to jde! K dalekým hodům může výrazně napomoci ujímaný vlasec, který je pro takovou činnost přímo dělaný.

Jde o to, že ujímaný vlasec je na jednom konci tenčí než na tom druhém. Takže rybář má před nahozením u špičky prutu dostatečně hrubý vlasec, jehož průměr se při odvíjení zužuje – tím nedochází k tolik přebytečnému tření. Takže montáž ve výsledku letí podstatně dále. Jaký vlasec pro daleké nahazování vybrat? Hodně zajímavý je tento od české značky Giants Fishing.

 

Vlasec pro daleké nahazování Tapered Shock Leader

Tohle je hodně zajímavé vlákno od české značky Giants Fishing, které nabízí fakt suprové vlastnosti. Těch výrazných předností je hned několik! Zaprvé: Samotný ujímaný vlasec pro daleké hody Tapered Shock Leader má základ v japonských materiálech a technologiích, což je největší záruka kvality. Právě vlasce z japonských fabrik patří k celosvětově nejlepším. Ujímaný vlasec Giants Fishing Tapered Shoch Leader je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Jak už jsme výše nakousli, tak tento ujímaný vlasec má hrubší jeden konec, druhý je tenčí. Hrubší konec šokového vlasce slouží k tomu, aby vydržel silný švih při hodu montáže. Tenčí konec je pak ideální pro spojení s kmenovým vlascem, který rybář používá. Takže například nevznikne ani tak hrubý uzlík, který by výrazně zkracoval délku hodu.

VIDEO: Jak vypadá vlasec pro daleké hody od české značky Giants Fishing? 

Zcela zásadní vlastnosti je oděruvzdornost tohoto vlákna. Silon je vyrobený tak, aby vydržel i lov kaprů v těch nejhorších podmínkách. Takže i když rybář bude chytat na kamenitém dně, anebo na terénu s velkým množství podvodních překážek, nevadí to.

 

Dodáván ve 3 variantách

Rybáři si tento šokový vlasec mohou vybrat ve třech variantách. První varianta průměrů je od 0,25 do 0,45 mm. Tento ujímaný vlasec je vhodný na menší vody, na kterých rybář nedává do hodů tu největší sílu. Druhou variantou je potom ujímaný vlasec od 0,30 do 0,50 mm, který je jako dělaný pro ty rybáře, kteří při lovu kaprů používají silnější kmenový vlasec.

A třetí varianta je potom od 0,26 do 0,57 mm. Tento vlasec z našeho pohledu je nejdokonalejší pro ty nejdelší hody, protože hrubý konec vydrží opravdu hodně. Takže pokud jezdíte na rozlehlé vody typu Nových Mlýnů, anebo na spodní úsek Labe, tento vlasec se vám může hodit.

Ujímaný vlasec pro daleké hody Giants Fishing Tapered Shock Leader je dodáván tak, že na jedné cívce rybář najde pět 15metrových vlasců, které slouží právě pro navázání předvazu. Rybář tak má po ruce dostatečnou zásobu materiálu pro vázání montáží pro daleké hody. A pokud rybář nějak brutálně netrhá při náhozech, pak jedna cívka s přehledem vydrží celou sezónu.

Pokud jezdíte na rozlehlé rybářské revíry, na kterých nemůžete vyvážet, ale musíte se spolehnout pouze na své rybářské dovednosti, pak by vás tento šokový vlasec mohl zajímat. Nabízí vynikající odolnost a vlastnosti pro daleké hody. Vlasec pro daleké hody od české značky Giants Fishing je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za rozumné peníze.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -