DomůTrendyBohumil Kuna jako rybářský magnát? Rozšiřuje výrobu boilies, vymyslel nové příchutě

Bohumil Kuna jako rybářský magnát? Rozšiřuje výrobu boilies, vymyslel nové příchutě

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna po loňském masivním úspěchu, kdy spustil vlastní výrobu boilies, rozšiřuje sortiment. Známý rybář z Labe na rybářský trh uvádí nové příchutě, ale také 24 milimetrové boilies. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

Bohumil Kuna byl už od minulé sezóny pod palbou otázek ze strany rybářů. K těm nejčastějším patřil dotaz, jestli budou někdy dostupné větší kuličky o průměru 24 mm, které mají rybáři rádi třeba při déletrvajících výpravách za kapry.

„Hodně lidí se mě loni ptalo na to, jestli budu dělat 24 mm boilies. Takže ano, máme 24 mm boilies ve třech příchutích,“ odpověděl charismatický rybář z Labe. Rybář Bohumil Kuna tyto větší kuličky nabízí v příchutích Lipno 1995, česneková oliheň, anebo jahoda. Rybář si tak může vybrat jak kořeněno-masovou příchuť, tak sladké kuličky.

VIDEO: Bohumil Kuna představuje novinky. Nabízí dva druhy nového boilies

 

Bohumil Kuna vyrábí nové příchutě

Tou největší peckou ale je, že Bohumil Kuna rozšiřuje svůj sortiment vlastního boilies. Do nabídky totiž přidal dvě zcela nové příchutě. První příchuť se jmenuje Lipno 1995. Co to je? Jde o zajímavou kombinaci osvědčených příchutí, které se v kaprařině používají odpradávna.

„Lipno 1995 je scopex, tutti-frutti a taková moje masová esence, kterou nebudu prozrazovat,“ láká na novinku Bohumil Kuna. Novinky od Bohumila Kuny jsou k dostání ve stejných baleních jako předešlé boilies. Rybáři si ho mohou obstarat ve 2 nebo 5 kilogramových pytlících. Všechny produkty jsou k dostání na e-shopu kbfishing.cz

Druhým novým boilies od Bohumila Kuny je česneková oliheň, která kombinuje živočišné suroviny s kořeněným odérem česneku. Tohle je osvědčená kombinace, která funguje velmi dobře, a to i při lovu těch největších ryb. „Ten česnek to je neskutečná síla!“ říká Bohumil Kuna v novém videu.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -