DomůAkční nabídkaVoňavá kolínka na ryby: nesmrtelná legenda, která slibuje zábavné rybaření

Voňavá kolínka na ryby: nesmrtelná legenda, která slibuje zábavné rybaření

- Reklama -

Jen těžko budete v historii rybaření hledat takovou nástrahu, kterou požívalo tolik generací rybářů. Kolínka na ryby jsou prostě dnes už nesmrtelnou legendou, která při rybaření perfektně funguje.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Kolínka na ryby jsou mezi rybáři oblíbenou nástrahou proto, že prostě fungují. Velmi rádi ji používají zejména ti rybáři, kteří chytají na klasické krmítko. Ale ono se není čemu divit! Protože právě kolínka jsou pro tenhle styl rybolovu jako dělaná.

Jde o to, že tato nástraha po delším pobytu ve vodě nabízí atraktivně „oslizlou konzistenci“, která je pro ryby velmi lákavá. Kromě toho ale kolínka na ryby vydávají i neodolatelnou vůni, a některá mají i nepřehlédnutelnou barvu. To zejména platí o „moderních kolínkách“ na ryby, která prošla inovací.

 

Kolínka na ryby LK Baits CUC! Macaroni

Tato nástraha od české firmy LK Baits po uvedení na rybářský trh vzbudila nebývalé emoce. Jedna část rybářů tuto nástrahu ihned odsoudila. Ta druhá část rybářů ale uvítala to, že se našla firma, která vylepšila osvědčenou klasiku. Voňavá kolínka na ryby najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Obalovaná kolínka na ryby LK Baits CUC Macaroni

Jde o to, že kolínka na ryby CUC! Macaroni nabízí vylepšené vlastnosti. Teď máme namysli třeba výrazné aroma. Tato kolínka na ryby od české firmy se vyrábí ve 4 příchutích. Jaké jsou na výběr? První příchutí je léty osvědčený med. Tato slaďounká příchuť prostě nemůže chybět, protože při chytání kaprů na krmítko patří k těm nejúspěšnějším.

Další příchutí je výrazná jahoda. Tato sladce vonící kolínka vydávají tolik dobře známou vůni, která dokáže zlákat kapra i z větší vzdálenosti. Třetí příchuť je tutti frutti, jež nabízí zajímavý „nádech“ exotiky.

Bílé kolínko na ryby položené v krmení na ryby

Černým koněm ze všech příchutí je potom česnek. Tato kolínka na ryby v této příchuti mají výrazný odér, který se perfektně šíří i za nižších teplot. I proto tato kolínka patří k nejžádanějším nástrahám na začátku rybářské sezóny. Tohle je fakt síla!

 

Kolínka na ryby jsou vidět díky výraznému zbarvení

Kromě toho ale kolínka od české firmy LK Baits nabízí další přednosti – třeba výrazné zbarvení. Díky tomu tak má rybář jistotu, že se nástraha neztratí ani na zaneseném nebo zarostlém dně. Tuto vlastnost pak rybáři ocení právě i v jarní části sezony, kdy v revírech pořád leží husté nánosy odumřelé vegetace.

Barevná obalovaná kolínka na ryby LK Baits CUC Macaroni

Medová kolínka na ryby mají výrazně žlutou barvu. Ještě lépe pak jdou vidět oranžová kolínka v příchuti tutti frutti, ale výrazná jsou i ta kolínka v příchuti jahody – ta jsou červená. Ideální zbarvení pak nabízí i česneková kolínka, protože ta mají kontrastní bílé zbarvení, které jde dobře vidět na téměř jakémkoliv povrchu na dně.

A nesmíme zapomenout ani na konzistenci těchto kolínek po nahození do vody. Právě na této nástraze se vytvoří oslizlá vrstva, která je pro tenhle typ nástrahy tak typická. Jenže právě tohle kapři milují!

Barevná kolínka na ryby zatlačená v krmítku na method feeder

Jak s kolínky na ryby chytat? Nejideálnější variantou je kolínka napíchnout přímo na háček. A následně je na háčku „připlácnout“ ke krmítku. Díky tomu tak po vhození do vody budou kolínka ležet přímo v krmení. Takže když se kapr připlave nasytit, tak nástrahu slupne jako malinu.

Jestli hledáte atraktivní nástrahu, která je léty osvědčená, pak se určitě podívejte na tuto nesmrtelnou klasiku. Kolínka na ryby nabízí perfektní vlastnosti, díky kterým se můžeme těšit na zábavné rybaření. Voňavá kolínka najdete na e-shopu Chyť a pusť.  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Kolínka na ryby si raději uvařím a upravím podle sebe, než utrácet za cosi předraženého od LK baits, co ani ryby nežerou.

  2. Nepodporuji zlodejské podnikatele a firmy v ČR.Vše nechutně předražené. Ať si nas…ou. Raději si vše dělám doma za daleko nižší náklady.Se stejným úspěchem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -