DomůAkční nabídkaVydrží až 28 dní: Repelent pro rybáře od české značky proti komárům...

Vydrží až 28 dní: Repelent pro rybáře od české značky proti komárům a klíšťatům

- Reklama -

Repelenty proti komárům a klíšťatům jsou nedílnou součástí rybářského vybavení při letních vycházkách k vodě. Právě v toto období je u vody nejvíce hmyzu, mezi kterým najdeme i „nepříjemné druhy“.

Ilustrační foto: LK Baits

Ano! Mluvíme především o komárech a klíšťatech! Tyto nepříjemné potvůrky mohou rybářovi pořádně znepříjemnit pobyt u vody. Komáří nepříjemně štípou, klíšťata mohou být i zdraví nebezpečná. Jak se proti tomuto hmyzu účinně chránit? Zkuste tohle!

Obrovská část repelentů a dalších přípravků se velmi často nanáší přímo na lidskou kůži. Jenže! Když je člověk u vody vícero dní, pak se po několikadenním používání můžou objevit nejrůznější vyrážky nebo nepříjemné svědění. Někdo má prostě kůži dost citlivou! Co s tím? Řešením může být repelent, který se nanáší na rybářské oblečení. A který vydrží pořádně dlouhou dobu!

 

Repelent pro rybáře Protector Outdoor

Tohle je geniální repelent pro ty rybáře, kteří mají citlivější kůži, anebo prostě pro ty, kteří si nechtějí na tělo nanášet žádné repelenty. V čem je tento repelent Protector Outdoor tak zajímavý? Jedná se o repelent proti komárům a klíšťatům, který se nanáší na oblečení, nikoliv na lidskou kůži! Repelent pro rybáře Protector Outdoor je k dostání na e-shopu LK Baits

Rybář tak během chviličky na svém oblečení vytvoří neviditelnou vrstvu, která bude odpuzovat jak komáry, tak klíšťata. Použití je jednoduché: Prostě se oblečte do vašeho rybářského oblečení, které nosíte v létě k vodě, a na něj z nějakých 20 až 30 centimetrů naneste repelent Protector Outdoor. Rázem se tak na oblečení vytvoří neviditelná vrstva, která bude odhánět nepříjemný hmyz.

VIDEO: Jak použít repelent pro rybáře Protector Outdoor? 

Důležité je, abyste repelent nanášeli na čisté a suché oblečení, aby se látka pořádně vsákla do tkaniny. Nebojte se! Repelent na oblečení nevytvoří žádné skvrny, které by byly viditelné. Absolutní bombou je to, že repelent podle výrobce vydrží na oblečení až 28 dní. A dokonce vydrží i 1 vyprání v pračce. Tohle je fakt super!

A právě vysoká výdrž repelentu naučila rybáře jej používat i na bivaky. Co tím myslíme? Rybáři prostě z 20 až 30 centimetrů stříkají repelent na bivaky a brolly, aby i na nich vznikla odpuzující vrstva, která bude odhánět komáry a klíšťata. Tenhle přípravek si oblíbili zejména ti lovci, kteří chytají na silně zamořených lokalitách, kde je nepříjemný hmyz velkým problémem.

Repelent pro rybáře Protector Outdoor je vynikající i do vysoký trávy! V momentě, kdy s ním nastříkáte bivak nebo brolly, tak jste mnohem lépe chráněni proti nebezpečným klíšťatům, která mohou způsobit vážné zdravotní komplikace. Super!

Pokud tedy patříte k rybářům, kteří si nemůžou nebo nechtějí nanášet repelent na holou kůži, pak vyzkoušejte tento repelent na oblečení. Díky tomuto přípravku budete mít na sobě neviditelnou ochranu, která výrazně zpříjemní letní rybaření, které je někdy kvůli otravnému rybaření skutečně komplikované. Kvalitní repelent pro rybáře je k dostání na e-shopu LK Baits

 

Levné repelenty pro rybáře!

Firma LK Baits nabízí i jiné druhy repelentů pro rybáře! K dostání je třeba klasický repelent proti komárům a klíšťatům, který se nanáší na holou kůži. Tento repelent vydrží několik hodin, nevydává nepříjemný zápach a není dráždivý.

K dostání pak je i tekutá moskytiéra (jiný druh repelentu), která je určena na bivaky a brolly. Levné repelenty proti klíšťatům a komárům rybáři najdou na e-shopu LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -