DomůNovinkyRybářská stráž zadržela 3 pytláky! Porybný všechny chytil během 25 minut

Rybářská stráž zadržela 3 pytláky! Porybný všechny chytil během 25 minut

- Reklama -

Severomoravský územní svaz zveřejnil informaci o tom, že člen profesionální rybářské stráže zadržel na řece Opavě hned 3 pytláky. Rybáři uvedli, že profesionální porybný zadržel všechny pytláky během 25 minut. Jedná se tak o další úspěšnou kontrolu na moravskoslezském revíru, kdy během poměrně krátké chvíle rybářská stráž zadržela hned několik pytláků.

Ilustrační foto: Moravskoslezský ÚS

Kdekdo by si mohl pomyslet, že rybářská stráž kontroluje jen stojaté vody, kdy na jedné vodní ploše je vyšší koncentrace lovících rybářů. Však taky, mezi rybáři se často traduje, že porybní na řeky kontrolovat nechodí, protože tam rybáři ani tolik nechytají. Ale to není pravda! Rybářská stráž na severu Moravy kontroluje s velkou pečlivostí i na řekách!

„V neděli 11. července byli na revíru Opava 1 (471090) během 25 minut přistiženi členem naší profesionální rybářské stráže celkem tři pytláci. Vskutku skvěle odvedená práce!“ uvedli moravskoslezští rybáři na facebooku.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levné boilies TB Baits za 60 korun/kilo! 4 příchutě!

Revír Opava 1 (471090) je 10 kilometrů dlouhý úsek řeky, který má rozlohu 21 hektarů. Tento revír se rozprostírá od ústí do Odry v Ostravě až k jezu u štěrkoviště Hlučín. Přítok Plesenský je pak CHRO, kdy je na něm lov ryb zakázán. Na revíru hospodaří MO Ostrava.

 

4 zadržení pytláci před měsícem!

Profesionální rybářská stráž na severu Moravy se snaží s pytláky pořádně zatočit! Však taky jsme v červnu psali o úspěšné kontrole rybářské stráže, která zadržela 4 pytláky za dva dny. „Za víkend přistiženi 4 pytláci! Za pouhé dva dny (5. a 6. 6. 2021) byli členem naší profesionální rybářské stráže přistiženi čtyři pytláci. Dva z Ostravy, jeden z Karviné, a jeden dokonce až z Polska,“ uvedl Moravskoslezský územní svaz.

Kromě „předání“ případů pytláků na obce s rozšířenou působností tam rybářská stráž odevzdala i rybářské vybavení, na které pytláci chytali. „Všechny případy byly po zadokumentování předány, včetně rybářského vybavení, na příslušné obce s rozšířenou pravomocí k projednání,“ doplnili moravskoslezští rybáři.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

9 KOMENTÁŘE

  1. Já chválím i ty co nikoho nechytnou či nezadrží žádnou povolenku ale jsou vidět na obchůzkách a působí výchovně místo rozdávání trestů.Také klobouk dolů pánové.

    • Sekat jim ruce, je pytláků čím dál více. Vše vychytají těm, co mají papíry 😃🐟 Rybařská stráži.. dobrá práce, děkujeme, že to obcházíte ❤️

  2. Vy tady vypisujete takove ze si jde nekdo zachytat bez povolenky proc neresite ze rybari nemuzou pouzivat bivak musi se pokzde zbalit a opustit lovne misto to je uplne padle na hlavu ja si chci zachytat vemu si dovolenu a o punoci se budu furt balit jak osel kdo to vymysli take to je sikana a druha vec je ze uz nedovoluji si autem zavest rybarskou vybavu treba az budou elektro auta tak se tam bude moct zas jezdit je to ubohe a trapne fuj svazu snad tam budou sedet jednou normalni lidi a ne

  3. Super poklepte si po ramenou. Aspoň něco zbyde pro ty co si lístek platí… Lol. Kdyby jste ještě řešili nějake změny v legislativě ať nejsme jako ČR tam kde jsme (s časy, bivakovanim a oddělení sportovního rybaření od….. Rybaření… FRANTA NA KOLE S ŽIVÝM KAPREM V SITOVCE VE 30 STUPNÍCH a hurá Z5 tenhle není zapsanej)… SMĚJI SE VAM RSCR

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -