DomůSoutěžeVyhlášení soutěže o sadu signalizátorů Flajzar za 7500 korun: Kdo vyhrál?

Vyhlášení soutěže o sadu signalizátorů Flajzar za 7500 korun: Kdo vyhrál?

- Reklama -

V prosinci probíhala na magazínu InRybar.cz ve spolupráci s českou firmou Flajzar s.r.o. soutěž o sadu signalizátorů a další elektroniku v celkové hodnotě přes 12 000 korun. Kdo nakonec vyhrál? 

Foto: vylosovaní soutěžící, s jejich souhlasem

Soutěž na rybářském magazínu InRybar.cz ve spolupráci s českou firmou Flajzar s.r.o. probíhala od 7. do 19. prosince 2022. A rybáři v ní mohli vyhrát buďto sadu hlásičů Flajzar Fishtron E3 TX, nebo lampu pro rybáře Fishtron WRL3, a pro třetího vylosovaného čekala nová čelovka HL346P s přijímačem.

Jak se rybářky a rybáři mohli soutěže zúčastnit? Naprosto jednoduše! Stačilo v soutěžním formuláři správně odpovědět na 3 soutěžní otázky. Ti rybáři, kteří odpověděli správně, byli rázem zařazeni do slosování o výše zmíněné ceny. Celkově na otázky odpovědělo okolo 1300 rybářů.

 

Kdo vyhrál TOP ceny od české firmy?

Po ukončení soutěže jsme všechny správné odpovědi vložili do jednoho osudí a začali losovat. A krásné ceny, které do soutěže věnovala česká firma Flajzar s.r.o., si nakonec „odnesli“:

1. místo

pan David S., Trhové Sviny

Výhra: Sada signalizátorů Flajzar Fishtron E3 TX  v hodnotě 7490 korun

2. místo

paní Lenka H., Čimelice

Výhra: Lampa pro rybáře Flajzar Fishtron WRL3  v hodnotě 2990 korun

3. místo

pan Radek M., Čáslav

Výhra: Čelovka pro rybáře Flajzar Fishtron HL346P s přijímačem  v hodnotě 1990 korun

 

Výhra pro všechny rybáře: Sleva na signalizátory

Krásné ceny šťastným výhercům poslala přímo firma Flajzar s.r.o. tak, aby zásilky dorazily ještě před Štědrým dnem. Pevně věříme, že všichni vylosování měli z těchto nádherných produktů velkou radost. Tomu říkáme Vánoce!

Nevyhráli jste? Nezoufejte! Už teď vám můžeme slíbit, že tohle rozhodně nebyla poslední soutěž o nadupané ceny na našem magazínu. A přece jen máme pro všechny rybáře příjemnou tečku na závěr – na e-shopu Flajzar s.r.o.  aktuálně probíhá doprodej některých signalizátorů, na které jsou obrovské slevy!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -