DomůSoutěžeVyhrajte přes 500 kilo boilies za 30 000 korun! Soutěž trvá jen do...

Vyhrajte přes 500 kilo boilies za 30 000 korun! Soutěž trvá jen do tohoto pátku!

- Reklama -

Rybářská sezóna je v plném proudu! A teď by se rozhodně hodila pořádná hromada kvalitních nástrah na kapry. A víte že právě teď máte šanci jednu takovou „hromadu“ vyhrát v soutěži s českou firmou KAPRPRO? Ano! Na e-shopu KAPRPRO probíhá soutěž o nástrahy až za 30 000 korun. Stačí mít platnou objednávku, a pak odpovědět na jednu jednoduchou otázku. Soutěžit ale mohou i rybáři bez objednávky. Pro ně je připravený balík nástrah v hodnotě 15 000 korun…

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: KAPRPRO

Je tady třetí soutěž s českou rodinnou firmou KAPRPRO, která vyrábí kvalitní nástrahy na kapry za super nízké ceny. A právě těchto nástrah si můžete vybrat obrovské množství, pokud se na vás tedy usměje štěstí. Tato soutěž probíhá ve spolupráci s Radiem Beat, kde proběhne i její vyhlášení. 

Soutěžit mohou i rybáři ze Slovenska! Jen abyste měli představu: Pokud budete mít na e-shopu platnou objednávku, a odpovíte na soutěžní otázku, a budete vylosováni, pak si můžete vybrat třeba 500 kilogramů boilies v příchuti losos/patentka. Tohle je množství boilies jako v rybářském obchodu!

 

Jak se zúčastnit třetí soutěže o nástrahy KAPRPRO?

Krok 1: Jděte na e-shop rybářské firmy KAPRPRO

Krok 2: Odpovězte na jednoduchou otázku

Krok 3: Vyplňte požadované údaje a vše odešlete

NÁPOVĚDA: Tady najdete nápovědu na otázku, na kterou je nutné odpovědět

 

Co můžete v třetí soutěži s KAPRPRO vyhrát?

Hodně záleží na tom, jestli budete mít ve stanoveném termínu třetí soutěže platnou objednávku na KAPRPRO. Pokud zodpovíte správně na soutěžní otázku a BUDETE mít platnou objednávku (jakákoliv hodnota), a budete vylosováni, pak vyhrajete nástrahy v hodnotě 30 000 korun.

Pokud objednávku mít NEBUDETE, zodpovíte správně na soutěžní otázku, a budete vylosováni, pak vyhrajete nástrahy v hodnotě 15 000 korun. Soutěžit může fakt každý! Stačí jen mrknout na e-shopu KAPRPRO!

 

Šance je do pátku 14. května!

Pokud chcete mít šanci vyhrát pořádnou hromadu kvalitních nástrah na kapry, pak je šance do pátku 14. května 2021 do 12 hodin. Všechny odpovědi do tohoto data budou zařazeny do třetí soutěže s firmou KAPRPRO.

Jak to vypadá, když se na vás usměje štěstí? Poslední výherce soutěže s KAPRPRO byl pan Tomáš z Olomouce, který vyhrál nástrahy v hodnotě 15 000 korun! Šťastný rybář odpověděl správně na soutěžní otázku, ale jelikož neměl objednávku, tak na něj čekala „jen“ poloviční výhra. Ale i to je pořádná hromada, co říkáte?

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -