DomůAkční nabídkaPelety z kukuřice pro rychlé chytání: Proč jsou lepší než klasická kukuřice na...

Pelety z kukuřice pro rychlé chytání: Proč jsou lepší než klasická kukuřice na ryby?

- Reklama -

Kukuřice na ryby je velmi oblíbenou nástrahou nebo návnadou při lovu kaprů a amurů. A ono se není čemu divit! Právě kukuřice na ryby těmto rybám moc chutná, takže na ni spolehlivě berou.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

I proto někteří výrobci kukuřici používají pro výrobu modernější nástrah. Co se z kukuřice vyrábí? Třeba levné pelety z kukuřice, které obsahují všechny TOP živiny z kukuřice, ale přitom nabízí ještě další zajímavé vlastnosti. I proto rybáři na tyto kukuřičné pelety na ryby velmi rádi chytají, protože se jedná o velmi rychlou a atraktivní nástrahu.

 

Levné pelety z kukuřice Corn Pellets

Perfektní pelety na kapry a amury z kukuřice, které nabízí fakt hodně zajímavé vlastnosti. Musíme ale začít samotnou výrobou těchto pelet: Ty jsou totiž vyráběny zastudena, což je velmi zásadní rozdíl! V čem?

Díky studenému technologickému procesu nedochází k ničení těch nejlepších živin. Navíc! Takto vyráběné pelety mají zajímavou konzistenci, která je oproti klasickým vysušeným peletám prostě jiná. Kukuřičné pelety na kapry a amury jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

I díky tomu mají tyto pelety velmi atraktivní rozpad ve vodním prostředí, kdy vypouští silnou pachovou stopu a drobné částice. A právě proto rybáři na tyto kukuřičné pelety na ryby rádi i chytají. Protože v momentě, kdy pod háček rybář nastraží peletu, tak ta začne okamžitě lákat kapry a amury k záběru. Pokud tedy chodíte k vodě na pár hodin, kdy si chcete fakt zachytat, pak se rozhodně podívejte na tyto pelety!

Tyto kukuřičné pelety na ryby se vyrábí hned v několika průměrech. Na výběr jsou pelety o průměru 4 mm, 8 mm, 12 mm nebo 20 mm. Velmi dobrou zprávou je, že i pelety o velikosti 12 mm mají dírku pro snadnější nastražení pod háček. A právě proto jsou zrovna tyto 12 mm kukuřičné pelety tak velmi oblíbené při chytání kaprů na krmítko nebo na feeder. S takovou nástrahou je totiž hromada záběrů od mlsných kaprů a amurů zaručena!

Silnou zbraní těchto kukuřičných pelet je zvláštní vůně. Jedná se o nádherně jemnou, sladkou vůni, která připomíná kvetoucí kvítí. Ta vůně je opravdu unikátní a velmi příjemná. Krásná vůně je dána i tekutou potravou All Amino Nutric, která je v peletách obsažena. Jedná se o tekutou potravu, která dokáže ve vodním prostředí vysílat silné potravní signály, které zlákají nejednoho kapra nebo amura.

Tyto kukuřičné pelety jsou dokonalé i proto, že mají velmi výrazné zbarvení. Jasně žlutá barva výrazně „svítí“ na téměř jakémkoliv povrchu. Ať už rybář bude chytat na bahnitém, zarostlém, nebo třeba kamenitém dně, tak je to jedno. Tyhle pelety půjdou vidět! I proto rybáři velmi rádi používají třeba 4 mm nebo 8 mm kukuřičné peletky do PVA, kdy po vhození do vody vytvoří nepřehlédnutelný „koberec“.

Výhod kukuřičných pelet na ryby je hned několik. Kromě toho, že tyto pelety obsahují všechny TOP suroviny z klasické kukuřice na ryby, tak navíc nabízí mnohem zajímavější práci ve vodním prostředí, kdy vypouští i drobné částice, anebo koncentrovanější vůni (díky použité tekuté potravě). Další výhodou je větší množství rozměrů, ale také třeba mnohem delší trvanlivost.

Pokud hledáte levné pelety na ryby, se kterými můžete jednak levně krmit, ale i levně chytat, pak se rozhodně podívejte na tyto kukuřičné pelety. Jsou ideální právě pro rozkrmování lovných míst, ale i pro samotné chytání, kdy stačí peletu nastražit pod háček s pomocí peletové zarážky. Tyto kukuřičné pelety si z kukuřice vzaly to nejlepší, a proto tak skvěle fungují! Cenově dostupné kukuřičné pelety jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -