DomůAkční nabídkaVyhřívaný spacák pro rybáře s „topením“: V tomhle rybářském spacáku není nikdy...

Vyhřívaný spacák pro rybáře s „topením“: V tomhle rybářském spacáku není nikdy zima

- Reklama -

Je tohle revoluce v rybářském camping? Anglická firma AVID Carp přišla s nadupanými spacáky pro rybáře, ve kterých je „topení“. A právě tohle hřejivé zařízení výrazně zvyšuje komfort uvnitř spacáku.

Ilustrační foto: PARYS

Tohle ocení každý rybář zejména za velmi chladného počasí. Takže kapraři, kteří jezdí pod bivak i v hodně studeném počasí, mají nyní možnost si obstarat neuvěřitelně „hřejivé spaní“. Tohle je prostě vynikající spacák pro rybáře!

Tu situaci zná hodně z nás: Rybář leží na lehátku, a do střechy bivaku už několik dní buší velké dešťové kapky. Venku se prohání studený vítr, který pocitovou teplotu sráží ještě níže. Tohle je k zbláznění! I kvalitní spacák a častá výměna teplého oblečení nemusí být stoprocentní. Kéž by se v takové chvíli dalo přitisknout k topení, které by zahřálo. Moment! Ono to vlastně tak trochu jde…

 

Vyhřívaný spacák AVID Carp Thermatech Heated Sleeping Bag

Špičkové spacáky pro rybáře od anglické firmy AVID Carp, které nabízí revoluční řešení vyhřívání. O co jde? Ve spacáku jsou rozmístěné vyhřívací prvky, které po zapnutí začnou vydávat příjemné teplo. Tohle je prostě blaho! Ve chvíli, kdy je rybář prochladnutý z náročného rybaření, se může schovat zahřát do jeho vyhřívaného spacáku. Vyhřívaný spacák pro rybáře je dostupný na e-shopu PARYS.

Navíc! Spacák lze právě nechat vyhřívat, když je rybář z něho venku – třeba během zdolávání ryby za chladné noci. A ve chvíli, kdy se rybář vrátí, tak bude spacák opravdu krásně teplý. A bacha! Tady nejde jen o nějakou „primitivní“ vychytávku, která vydává teplo v jednom místě. To ne! Hřejivé zařízení je rozmístěno po celém spacáku tak, aby zahřálo rybaře po celém těle. Tohle je fakt geniální věc!

VIDEO: Jak funguje spacák pro rybáře s „topením“?

Velmi důležitou funkcí je také to, že hřejivé zařízení lze nastavovat, co se intenzity tepla týče. Na výběr je ze 4 intenzit vyhřívání, takže rybář si může nastavit přesně takové teplo, které je v daném čase nejpříjemnější. Díky tomuto vyhřívacímu systému ve spacáku pro rybáře AVID Carp Thermatech Heated Sleeping Bag je právě tento rybářský spací pytel dokonalým parťákem i v těch nejvíce chladných dnech. Super!

Jak je vlastně hřejivé zařízení napájeno? K tomu poslouží USB kabel, který je kompatibilní se všemi USB power bankami. A právě z power banky je hřejivé zařízení napájeno – lze použít i jiný, obdobný zdroj energie.

Tyto spacáky je možné si vybrat ve dvou velikostech. První velikost (standard) má rozměry 210 x 85 x 10 centimetrů. Pro opravdu urostlé rybáře je pak vhodnější rozměrnější spacák pro rybáře XL, který nabízí rozměry 215 x 100 x 10 centimetrů. Právě tyhle větší rozměry dávají i urostlým rybářům jistotu, že je nebude nikdy nic svírat ani tahat.

Extrémně důležité je i samotné zpracování spacáku pro rybáře, který patří k tomu nejlepšímu do hnusného počasí. Spací pytel od anglické společnosti AVID Carp je vyrobený z voděodolného materiálu, který zabraňuje tomu, aby se dovnitř dostala nepříjemná vlhkost. Zároveň je ale spacák luxusně prodyšný, takže se uvnitř nedrží přebytečná vlhkost. Maximální pohodlí je tak zajištěno!

Jaký spacák na ryby vybrat? Pokud hledáte opravdu kvalitní rybářský spací pytel, ve kterém bude teplo i v tom nejhorším počasí během chladných měsíců v rybářské sezóně, pak se podívejte na tyto spacáky od anglické společnosti AVID Carp. Kromě revolučního hřejivého zařízení nabízí i TOP odolné materiály a chytré doplňky. Super! Vyhřívaný spacák pro rybáře od anglické značky AVID Carp je dostupný na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Dobrý den spacák mám,ale háček je v tom že jakési temné síly zapomněly nám sdělit jak Tento spacák prát.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -