DomůAkční nabídkaVýprodej hlásičů: Signalizátory na ryby od německé značky za pár korun, poslední...

Výprodej hlásičů: Signalizátory na ryby od německé značky za pár korun, poslední kusy

- Reklama -

Signalizátory na ryby patří k populárním doplňkům v rybářské výbavě. Díky elektronickým pomocníkům může rybář v poklidu navazovat rybářské návazce, protože signalizátor je na záběr okamžitě upozorní.

Ilustrační foto: PARYS

Ovšem! Častokrát se stává, že kvalitní hlásiče na ryby jsou k dostání za nemálo peněz. Teď ale máte šanci ušetřit! Na rybářské e-shopu PARYS totiž probíhá výprodej levných signalizátorů od německé značky DAM…

 

Hlásiče na ryby DAM Nano Bite Alarm Blue (1+1 ZDARMA)

Tyto hlásiče na ryby patří k velmi populárním na rybářském trhu. A není se co divit! Jedná se o velmi jednoduché přístroje, které ale nabídnou perfektní vlastnosti. No ano! Rybář si během několika málo okamžiků nastaví signalizátor tak, aby mu co nejvíce vyhovoval. A pak už stačí jenom chytat ryby. Zlevněné hlásiče DAM jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Na těchto levných signalizátorech od německé značky DAM najdeme hned několik ovládání. Na přístrojích lze nastavit hlasitost, takže rybář si může navolit zvukový signál podle vlastních požadavků. Samozřejmostí je i nastavení tónu. Tyto funkce nabízí ale i ty nejlevnější signalizátory na ryby. V čem jsou tedy tyto od německé značky DAM lepší?

Tyto levné signalizátory na ryby jsou zajímavé v tom, že nabízí pokročilejší funkce, přitom jeden hlásič vyjde na pár stovek. O čem to mluvíme? Levné hlásiče DAM nabízí například nastavení citlivosti, což se hodí například při větrném počasí. Rybář tak eliminuje neustálé pípání, které spouští silný poryv větru. Tento nešvar je častokrát k vidění u levných signalizátorů, na kterých to kolikrát ani nejde regulovat.

Další perfektní vychytávkou na těchto levných přístrojích pro rybáře je to, že rybář si může navolit i čas svícení LED diod. Toto je super! Rybář si tak navolí délku svícení dle svého. Velmi příjemným doplňkem je i ztlumení (funkce MUTE), kterou rybář použije při nastavování swingeru – právě díky této vychytávce hlásič pořád nepípá, takže rybář neobtěžuje okolí.

A nesmíme zapomenout ani na poziční LED didodu. Právě díky ní rybář neustále vidí, kde přesně se nachází jeho udice, což je samozřejmě zásadní při lovu za špatné viditelnosti. Poziční diody jsou ale perfektní například i při vyvážení na lodi, kdy vlastně toto světlo funguje jako jakýsi maják, podle kterého rybář okamžitě ví, kam má plout.

Do hlásičů DAM Nano Bite Alarm Blue se dává malá baterie MN21. I když bude rybář signalizátor velmi intenzivně používat, tak přesto výrobce udává, že vydrží v průměru 1 rok. Samozřejmostí je i to, že tyto hlásiče nabízí perfektní odolnost a výdrž co se jejich „obalu“ týče. Signalizátory jsou zhotoveny z kvalitních materiálů, které prostě vydrží i pořádný extrém u vody.

Jaký signalizátor na ryby vybrat, ptáte se? Pokud hledáte něco jednoduchého na ovládání, co ale nabídne hromadu užitečných funkcí, pak se rozhodně podívejte na tyto signalizátory od německé značky DAM. Takové hlásiče v takové kvalitě a s takovými funkcemi by u jiných výrobců vyšly mnohonásobně dráže.

Navíc, tyto hlásiče na ryby se prodávají v sadě 1+1, takže když si rybář vydělí celkovou cenu dvěma, pak je výsledná částka za jeden přístroj opravdu hodně příjemná. Ale bacha! Upozorňujeme, že v regálech leží poslední kusy! A jelikož se jedná o výprodej, pak tyto hlásiče už nebudou za takto nízké ceny již k dispozici. Cenově dostupné hlásiče DAM jsou k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -