DomůNovinkyGigantický kapr z Labe: Obrovský šupináč vážil 27 kilo! Zabral jen 3 metry...

Gigantický kapr z Labe: Obrovský šupináč vážil 27 kilo! Zabral jen 3 metry od břehu

- Reklama -

Rybář Jan Miksa zažil nezapomenutelné rybaření na Labi! Právě na téhle řece dokázal dostat na háček neuvěřitelného kapra, který vážil 27 kilo! Famózní úlovek! Podle fotografií, které nám šťastný rybář Jan Miksa zaslal, jde vidět, že ryba byla ve skvělé kondici. Jan Miksa takto obrovskou rybu dostal na háček jen 3 metry od břehu! Rybář nádherného kapra pustil zpátky na svobodu…

Foto: Jan Miksa

„V pondělí 9. srpna jsem vyrazil k Labi, kde se mi povedl ulovit nádherného kapra. Kapr měřil rovných 105 centimetrů a vážil neuvěřitelných 27 kilo,“ napsal nám úspěšný rybář Jan Miksa. Ten se svěřil s tím, že právě tenhle obrovský šupináč je jeho osobním rekordem. Tohle se bude Honzovi překonávat těžko!

Jak vlastně dostal šťastný rybář krásného kapra na háček? „Kapr mi zabral už po dvou hodinách lovu, a zdolávání trvalo asi dvacet minut,“ popisuje Jan Miksa. Obrovskou parádou je, že gigantický kapr zabral jen kousíček od břehu!

„Kapra jsem ulovil těsně za stulíky asi 3 metry od břehu, v hloubce okolo 2,5 metru. Ryba byla vrácena vodě, kde byla ulovena,“ dodává Honza Miksa. Jak vidno, tak velké kapry není nutné hledat jen stovky metrů daleko. Ne! I ty největší ryby se potulují u příbřežních překážek, u kterých je chutná potrava. Paráda!

Když koukáme na krásné fotografie, které nám Jan Miksa zaslal, tak se nám kromě rybářovy radosti velmi líbí i famózní kondice kapra. Všimněte si, že na něm není jediné škrábnutí. Tohle je opravdu krásná ryba! Janovi posíláme upřímnou gratulaci k životní rybě, a přejeme, aby se ručička váhy brzy přehoupla přes jeho nový osobák

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -