DomůAkční nabídkaVýprodej NASH: obrovské slevy na špičkové rybářské bundy od anglické značky

Výprodej NASH: obrovské slevy na špičkové rybářské bundy od anglické značky

- Reklama -

Asi není třeba blíže vysvětlovat, jak důležité je mít při rybaření na sobě kvalitní bundu pro rybáře. Právě ta je totiž „zodpovědná“ za ochranu rybáře před studeným větrem, deštěm nebo sněhem.

Jestli právě hledáte nějakou kvalitní bundu na ryby, pak máte štěstí! Obrovský rybářský e-shop PARYS totiž spustil výprodej vynikajících bund pro rybáře NASH, které si rybáři mohou obstarat s velkými slevami. Díky této nabídce tak každý rybář může ušetřit balík peněz, a přitom si pořídit bundu, která vydrží dlouhé sezóny. Na jaké rybářské bundy NASH je aktuálně sleva?

 

Bunda pro rybáře NASH ZT Extreme Waterproof Jacket

Tohle je vynikající rybářská bunda, která spolehlivě ochrání rybáře i před tím nejsilnějším deštěm. Jestli jezdíte na ryby i v propršených dnech, pak určitě věnujte právě této bundě velkou pozornost. Špičkovou bundu pro rybáře od anglické značky NASH najdete na e-shopu PARYS s výraznou slevou.

Vodní sloupec této bundy je 10 000 mm. Už při prvním pohledu na tento údaj musí být každému rybářovi naprosto jasné, že právě tato bunda bude perfektní i do těch nejsilnějších lijáků u vody. A přitom se rybář může spolehnout, že bude krásně suchý. Maximální komfort zaručen!

Jak je možné, že tato bunda je tak odolná? Odpověď najdeme v 3vrstvé membráně TPU z polyesteru. Právě ta stojí za tím, že tato bunda odolá i tomu nejsilnějšímu dešti u vody. K odolnosti v deštivém počasí pak přispívá i prostorná kapuce, do které si rybář schová hlavu i s nasazenou čepicí. Kapuci si lze nastavit.

VIDEO: Jak vypadá bunda pro rybáře ZT Extreme Waterproof? Více ve videu

Na této bundě pak všichni rybáři oceňují prodloužený límec. Ten tak stoprocentně chrání krk. Rybář se tak může spolehnout, že bude mít dokonale chráněnou citlivou partii při nepřízni počasí. Tohle ocení každý milovník rybaření zejména ve studených a propršených dnech při déletrvajících výpravách.

Z našeho pohledu se jedná o jednu z nejlepších bund pro rybáře do deštivého počasí. Tato bunda je vyrobena z TOP materiálů, které mají obrovskou odolnost. Takže rybář tak bude v maximálním pohodlí i za toho nejhoršího počasí. Výrazně zlevněnou bundu NASH najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

 

Bunda pro rybáře NASH ZT Polar Parka

Rybářská bunda od anglické značky NASH patří k velmi oblíbeným zimním kouskům. Jedná se o to, že tento model bundy má krásně hřejivou podšívku, která udrží rybáře v teple i za hodně nízkých teplot. Bundu pro rybáře ZT Polar Parka najdete na e-shopu PARYS s výraznou slevou!

Pojďme se detailněji podívat na onu podšívku: jedná se o podšívku Caribou Deep Pile, která má vysoký vlas. Díky tomuto charakteru je tak podšívka parádně hřejivá, takže udrží rybáře v teple i v krutém mrazu. Kromě toho ale v bundě najdeme i vycpávku z dutého vlákna Therma Core. Tohle je další výrazné plus při pobytu v chladném počasí u vody…

Kromě toho, že bunda NASH ZT Polar Parka je nádherně teplá, tak vydrží i průtrže mračen. Ano! Vodní sloupec této bundy je 10 000 mm, takže rybář se může spolehnout, že mu bude komfortně i za silné průtrže mračen.

VIDEO: Jak vypadá kvalitní bunda pro rybáře ZT Polar Parka? Více ve videu

Na bundě pak najdeme i celou řadu velkých kapes, ve kterých může mít rybář nejrůznější drobnosti, které je zapotřebí mít po ruce. Kapsy jsou pak i uvnitř bundy. Rybář si tuto bundu může vybrat v nejrůznějších velikostech. Zlevněnou bundu NASH ZT Polar Parka najdete na e-shopu PARYS za suprovou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -