DomůAkční nabídkaVýprodej navijáků na kapry: Spolehlivé navijáky s kvalitními brzdami do 1000 korun

Výprodej navijáků na kapry: Spolehlivé navijáky s kvalitními brzdami do 1000 korun

- Reklama -

Česká značka ZFish spustila výprodej navijáků na kapry Reneegade TG, které si rybáři oblíbili díky jejich kvalitní brzdě nebo velké kapacitě cívky. Navijáky jsou k dostání i v posledních shopech. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

U spolehlivého navijáku na kapry je nutností, aby takový stroj nabídl jednak precizní chod, spolehlivou brzdu a velkou kapacitu cívky. A ne! Takový naviják na kapry nemusí stát „zlatou cihlu“. Třeba česká značka ZFish na rybářský trh dodává kaprové navijáky Reneegade, které jsou nyní k dostání za hodně zajímavé peníze. Ale bacha! Jedná se o výprodej, a počet kusů je omezen…

 

Naviják na kapry Reneegade TG 9000

Jeden z nejvíce populárních navijáků od české značky ZFish, který si rybáři oblíbili jednak díky spolehlivým vlastnostem a kvalitnímu zpracování, ale také díky jeho nízké ceně. Navijáky jsou nyní k dostání za méně jak 1000, a to díky výprodejové akci. Nutno podotknout, že množství zlevněných navijáků je omezeno. Navijáky na kapry Reneegade TG 9000 jsou nyní k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Co se nám na těchto strojích tolik líbí? Těch věcí je více! Zaprvé: Tyto kaprové navijáky mají velkou kapacitu cívky, takže se hodí i pro lov na velkých vodách. Navíc jsou dokonalé jak pro daleké hody, tak i vyvážení do velkých vzdáleností. Kapacita cívky je 280 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,40 mm, takže slabšího vlasce se na cívku vejde s přehledem přes 300 metrů.

Tento naviják dále nabízí precizní chod, který ovlivňuje celá řada faktorů. V navijáku na kapry ZFish Renegade TG 9000 najdeme třeba 13 + 1 nerezových ložisek, které se starají o tom, aby tento stroj spolehlivě fungoval. Dalšími důležitými součástmi je i počítačově vyvážený rotor nebo worm shaft systém zdvihu cívky.

Zásadní předností je i spolehlivá přední brzda, která reaguje i na ty nejjemnější podněty ze strany rybáře. Takže brzda spolehlivě pracuje i při zdolávání divokých kaprů, kteří předvádí nefalšované „rybí rodeo“. Ovládání přední brzdy je pak pohodlné díky rozměrnému ovladači na přední straně cívky, který se dobře drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce.

Hledáte levný, ale kvalitní naviják na kapry? Pak se rozhodně podívejte na tento od české značky ZFish. Tento stroj na kapry nabízí jednak precizní chod, kvalitní brzdu nebo třeba velkou kapacitu cívky. S tímto navijákem si spolehlivě zachytáte na dritvé většině tuzemských revírů. Naviják Reneegade je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

Naviják s volnoběžnou brzdou ZFish Rider

Hledáte spíše kaprový naviják s volnoběžnou brzdou? Pak se podívejte na tyto modely od české značky ZFish, které jsou i bez slevy k dostání za méně jak 1000 korun. Česko-slovenští rybáři si tyto navijáky neoblíbili jenom díky nízké ceně, ale také spolehlivým vlastnostem. Levné navijáky ZFish Rider jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

Naviják na kapry s volnoběžnou brzdou ZFish Rider 6000

K největším přednostem těchto navijáků jednoznačně patří to, že jsou vybaveny volnoběžnými brzdami, které výrazně zvyšují komfort při rybaření. Dalšími plusy jsou i pravidelný chod a spolehlivá brzda. Navijáky mají elegantní matný design s líbivými světlými prvky, které budí luxusní dojem.

Tyto navijáky je možné si obstarat v několika velikostech. Na výběr jsou modely ve velikostech 5000, 6000 nebo 7000. Menší velikosti jsou vhodné pro rybaření na feeder nebo na položenou v blízkosti břehu. Největší model je pak ideální i pro klasickou kaprařinu

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -