DomůTrendyJakub Vágner pořádá na Katlově akci pro děti s bohatým programem. Vstup je...

Jakub Vágner pořádá na Katlově akci pro děti s bohatým programem. Vstup je zdarma

- Reklama -

Po nucené pauze kvůli koronavirové pandemii Jakub Vágner pořádá další ročník akce pro děti na Katlově. Známý rybář s jeho týmem připravil bohatý program, který nebude jenom o rybách. Vstup je zdarma. 

Ilustrační foto: Katlov

Dětský den na Katlově v Červených Janovicích, který pořádá známý rybář Jakub Vágner a jeho tým, se bude konat v sobotu 28. května. Začátek akce je naplánovaný na 9 hodin ráno. Na celý den je připravený bohatý program, který potěší jak rybáře, tak ale i „nerybáře“. Co si pořadatelé přichystali?

„S obrovskou radostí vám chci říci, že po dvouleté pouze se opět vracíme k pořádání Dětského dne na Katlově a taktéž evropského juniorského rybářského šampionátu. Tradičně se můžete těšit na velmi pestrý program pro děti a dospělé,“ zve na akci Jakub Vágner.

VIDEO: Takto vypadá Dětský den na Katlově v Červených Janovicích

 

Co bude v Katlově k vidění?

Organizátoři akce pro děti si připravili pestrý program, který se nebude týkat jen rybaření, ale i jiných témat ohledně zvířat a přírody. Velmi výrazným tématem celého dne budou například pejsci.

Hned na začátku programu například bude k vidění práce policejního kynologa se služebním psem. Ukázky práce s pejsky jsou ale připraveny i v dalších bodech programu po celý den.

Ostatně, na akci Jakuba Vágnera si přijdou na své i ostatní milovníci zvířat. Na Katlově budou například přítomní policisté na koních, kteří rovněž ukážou to nejzajímavější z jejich práce. Dalšími zvířaty na akci pro děti budou třeba draví ptáci, organizátoři připravili hned několik ukázek sokolnictví.

Zajímavým bodem celého programu je určitě i přistávání policejní helikoptéry v areálu jezera Katlov. Přílet policejní helikoptéry je naplánovaný v první části programu mezi 10:20 až 10:30. Bohatý doprovodný program, který bude v Katlově v sobotu 28. května k vidění, zakončí koncert populární zpěvačky Anny K.

 

Vstup a parkování bude zdarma

Organizátoři připomínají, že celá akce je zcela zdarma. Bezplatné je rovněž parkování, které je v těsné blízkosti místa, kde se akce pořádá. „Těší mě i to, že se nám celou akci stále drží udržet zcela zdarma. Díky našim dlouholetým partnerům se nebude platit žádné vstupné, ani parkovné,“ potvrzuje známý rybář Jakub Vágner.

Jedna organizační věc na závěr: Návštěvníci na místo dojedou po silnicích od Čáslavi, od Kutné Hory nebo od D1 ze severu. Anebo z jihu od Ledče nad Sázavou. Organizátoři připomínají, že silnice na Zdeslavice je uzavřena!

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Díky, díky ještě jednou díky Jakubovi a jeho spolupracovníkům, fantastický gesto že v dnešní době je někdo ochotný udělat něco pro lidi a děti a bez nároku na nějaký finanční prospěch. Tohle vypovídá o tom že, jsou to opravdoví lidi takový jaký mají být a přál bych si více takových lidí. Díky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -