DomůAkční nabídkaVýprodej pletených šňůr z japonských vláken: nyní za super nízkou cenu

Výprodej pletených šňůr z japonských vláken: nyní za super nízkou cenu

- Reklama -

Přívlačová sezóna je v plném proudu. A někteří rybáři chytají tak intenzivně, že už mají pořádně opotřebovanou šňůru na přívlač. Pokud k nim patříte taky, pak by vás mohl zajímat tento výprodej.

Pletená šňůra na přívlač je velmi oblíbeným navazovacím materiálem, který nabízí při lovu dravců na umělé nástrahy skvělé vlastnosti. Někdy se ale rybáři od pletených šňůr odvrátí kvůli vyšší ceně. Teď to ale neplatí! Na rybářském e-shopu PARYS totiž aktuálně probíhá výprodej TOP pletených šňůr na přívlač.

 

Pletená šňůra Strike King Tour Grade Blade

Vynikající pletená šňůra na přívlač, která nabízí špičkové vlastnosti. A víte, co je na tom nejlepší? Nyní jsou tyto špičkové šňůry k dostání s obrovskou slevou. Pokud si tedy chcete pořídit TOP šňůru na dravce za super cenu, pak máte možnost. Zlevněné šňůry Strike King najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Obrovskou výhodou těchto pletených šňůr je parádní odolnost. Rybář tak může toto navazovací vlákno používat i na těžkých vodách s velkým množství překážek, anebo na kamenitém dně. I v takových podmínkách šňůra vydrží!

Samozřejmostí tohoto vlákna je, že má obrovskou pevnost. Rybář se tak může spolehnout, že z vody vytáhne i obrovského dravce, který vyvíjí velkou sílu. Neuvěřitelná pevnost pletené šňůry je dána tím, že je vyrobena z nejkvalitnějších japonských vláken. A proto je tento materiál tak pevný a odolný.

Na pletené šňůře Strike King pak každý rybář ocení také nulovou průtažnost. Díky tomu se tak rybář může spolehnout, že zejména při lovu na gumové nástrahy ucítí i ten nejjemnější záběr od dravce. Zároveň pak nízká průtažnost výrazně napomáhá k přesným zásekům i na hodně velkou vzdálenost. Za tohle fakt velký palec nahoru!

 

Na výběr z několika průměrů

Rybáři si tyto pletené šňůry mohou vybrat v několika průměrech. Čeští rybáři pro klasickou přívlač nejčastěji sahají po nejtenčím dostupném průměru 0,16 mm. S takovou šňůrou se pohodlně nahazuje i do velkých vzdáleností, přitom se ale rybář může spolehnout na obrovskou pevnost a odolnost.

Kromě toho jsou pak ale k dispozici i hrubší průměry. Konkrétně jde o vlákna o průměrech 0,22 mm, 0,25 mm nebo 0,29 mm. Tyto hrubší průměry jsou pak jako dělané pro lov velkých dravců. Jestli tedy jezdíte například na velké štiky z lodě, pak právě tyto průměry mohou být pro vás jako dělané.

Na výběr jsou potom i šňůry v rozdílných barvách. Rybáři, kteří jezdí na přívlač například v noci, ocení žluté zbarvení šňůry. Právě to jde totiž skvěle vidět ve světle čelovky, takže rybář okamžitě ví, kde se pohybuje zdolávána ryba. Není proto divu, že tyto žluté šňůry rybáři rádi používají při lovu candátů nebo sumců.

Druhý typ šňůry má pak zelené zbarvení. A právě tato barva je vhodná třeba pro lov velkých štik a okounů i v čisté vodě. Zelená barva totiž často splývá s okolním prostředím, které bývá zarostlé vodní vegetací. A navíc je hůře rozpoznatelná třeba při letní přívlači, kdy je ve vodě velké množství řasy.

Pletené šňůry Strike King patří opravdu k tomu nejkvalitnějšímu na rybářském trhu. Takže milovníci přívlače si nyní mohou vybrat vynikající navazovací vlákno, které slibuje obrovskou pevnost, odolnost, ale přitom je k dispozici s obrovskou slevou. Zlevněné šňůry na dravce najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -