DomůAkční nabídkaVýrazná sleva na 2,5gramové signalizátory na feeder od české firmy, rychle mizí

Výrazná sleva na 2,5gramové signalizátory na feeder od české firmy, rychle mizí

- Reklama -

Česká firma Flajzar s.r.o. je známá prvotřídní elektronikou pro rybáře. Tato společnost ale nevyrábí pouze hlásiče pro kapraře. V posledních letech zaujala také super lehkými signalizátory na feeder.

Ilustrační foto: PARYS

Ten problém řeší všichni milovníci feederu: Ve chvíli, kdy začne zapadat sluníčko za obzor, začne problém s rozpoznáváním záběrů na feeder. V letních měsících to nemusí tolik vadit, ovšem na podzim – kdy brzo začíná tma – je to velmi otravné. Co v takové chvíli dělat?

Někteří rybáři to řeší s pomocí chemických světýlek, jiní pak prostě rozsvítí čelovku, kterou položí na zem. Asi všichni cítíme, že tato řešení nejsou stoprocentně ideální. Proto česká firma Flajzar s.r.o. vymyslela TOP signalizátory na feeder, které lze nyní sehnat s výraznou slevou

 

Signalizátor Flajzar Feeder

Tohle je signalizátor pro večerní lov na feeder, který si získal velkou popularitu mezi rybáři. Princip je naprosto jednoduchý: Zapnutý signalizátor na feeder prostě připevníme k jemné špičce.

Ve chvíli, kdy se začne při záběru hýbat, začne signalizátor vydávat jasně viditelný světelný signál. Zlevněný signalizátor Flajzar Feeder je k dostání na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Tento signalizátor na feeder váží pouhopouhých 2,5 gramu, takže nemá absolutně žádný vliv na funkčnost jemné špičky při rybaření. Navíc, na tomto signalizátoru jdou nastavit hned 3 stupně citlivosti, takže ten tak dokáže rozeznat i ta nejjemnější drbnutí od ryby. Tohle je fakt dokonalost!

Česká firma Flajzar s.r.o. je známá svými vychytávkami, které mají „světovou úroveň“. A to platí i u této drobné rybářské elektroniky – ta je totiž vybavena „spořičem energie“.

VIDEO: Jak funguje signalizátor na feeder Flajzar Feeder? Mrkněte na video

O co jde? Dioda při záběru bliká 10 vteřin, takže ve chvíli, kdy rybář zasekne a zdolává rybu, tak se vypne, aby nedošlo k zbytečnému vybíjení baterie. Dioda pak začne být znova „aktivní“ až po dalším nahození (ukázku uvidíte v přiloženém videu).

Jestli rádi jezdíte na feeder ve večerních hodinách, pak je tohle pro vás geniální řešení. S tímto signalizátorem máte jistotu, že nikdy neprošvihnete ani ten nejjemnější záběr na feeder i při velmi špatné viditelnosti. A skvělou zprávou je, že tyto signalizátory jsou nyní dostupné na e-shopu PARYS s výraznou slevou.

 

Novinka: Signalizátor Flajzar Feeder 4

Musíme připomenout, že česká společnost Flajzar s.r.o. v letošní sezóně představila vylepšený signalizátor na feeder – Flajzar Feeder 4. Tento signalizátor okamžitě vzbudil u rybářské veřejnosti velký zájem, protože nabízí výrazné vylepšení. Nový signalizátor Flajzar Feeder 4 najdete na e-shopu PARYS.

To nejzásadnější vylepšení se týká uchycení signalizátoru. Jde o to, že čeští vývojáři vymysleli speciální držák, díky kterému jde signalizátor pevně připevnit na jakoukoliv feederovou špičku. Rybář s ní následně může velmi silně škubat, mrskat, dělat s ní „cokoliv“, a signalizátor bude skvěle držet (viz přiložené video).

Novinka od české firmy pak nabízí spolehlivé vlastnosti, na které si rybáři zvykli i u předchozího modelu. Jde především o nízkou hmotnost, jasnou signalizaci s pomocí LED diody, nastavení 3 stupňů citlivosti, anebo vysokou výdrž baterie, díky které tato elektronika vydrží fungovat opravdu dlouhou dobu.

VIDEO: Signalizátor na feeder Flajzar Feeder 4! Už jste viděli suprovou novinku? 

Pokud vás zaujal spíše nový model českého signalizátoru na feeder, pak se můžete podívat i na rozsáhlou recenzi, ve které zjistíte veškeré informace. Tato rybářská elektronika je jako dělaná pro večerní feeder, kdy rybář potřebuje vidět každý záběr na jemnou špičku. Nový signalizátor Flajzar Feeder 4 najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Super cena 900kč.? Něco podobného jsem koupil na Alli express za 250 Kč. Mám 4 roky a fungují skvěle. Myslím že by se chtělo zamyslet nad cenovou politikou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -