DomůAkční nabídkaVýrazná sleva na TOP kaprové navijáky NASH: na skladě leží poslední kusy

Výrazná sleva na TOP kaprové navijáky NASH: na skladě leží poslední kusy

- Reklama -

Super výhodné nabídky na zlevněné rybářské vybavení nekončí! Na rybářském e-shopu PARYS lze sehnat kvalitní navijáky na kapry NASH. Ale bacha! Na skladech leží poslední kusy za zvýhodněnou cenu.

Ilustrační foto: PARYS

Kromě zlevněných navijáků od anglické firmy NASH ale na rybářském e-shopu PARYS najdeme i další „slevové bestsellery“. Jde například o brutálně zlevněné hlásiče FOX Mini Micron, které si rybáři mohou pořídit za pár stovek. Ale i u těchto produktů platí, že zásoby jsou omezené. Proto si pospěšte!

 

Naviják na kapry NASH BP 4 Fast Drag Reel

Velmi povedený naviják od anglické značky NASH, který si rybáři oblíbili díky jeho vynikajícím vlastnostem při lovu kaprů. Tento naviják totiž spojuje celou řadu vlastností, které při lovu kaprů v těžkých podmínkách potřebujeme. Výrazně zlevněný naviják NASH najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Konkrétně tento model navijáku patří k těm menším. Proto jej využijí zejména ti rybáři, kteří jezdí na kapry na řeky, anebo na menší stojaté vody. Ideální je potom na silně zarostlém vody – typicky na slepá ramena a staré nádrže – kde je hodně překážek, takže zde potřebujeme kvalitní brzdu.

A právě brzda patří k tomu nejlepšímu, co tento naviják nabízí. Jde o krátkou lamelovou brzdu, která okamžitě reaguje i na jemný pohyb ze strany rybáře, takže ten je tak schopen velmi rychle reagovat na výpady zdolávaného kapra. Brzda se velmi pohodlně ovládá díky rozměrnému ovladači, a to i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce.

I když je tento naviják menší, tak to neznamená, že s ním nejde nahazovat daleko. To ani náhodou! Cívka tohoto kaprového stroje je krásně široká, takže se navazovací materiál při hodu velmi rychle odvíjí. Díky tomu tak montáž letí podstatně dále. Na cívku se vejde 198 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,28 mm.

Na navijáku pak ceníme i další plusové vlastnosti: jako například rolničku, která zabraňuje kroucení vlasce. Díky tomu nedochází k vytváření nepříjemných obloučků a nerovností, které následně vadí při nahazování. A samozřejmostí je precizní chod, o který se stará 5 ložisek. Převodový poměr je potom 5,1:1. Zlevněný naviják od NASH najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

 

Zlevněné signalizátory FOX Mini Micron

Tohle je hit letošního ledna! Na e-shopu PARYS jsou nyní k dostání tyto dokonalé hlásiče na ryby od anglické firmy FOX s obrovskou slevou. Není proto divu, že se jejich zásoby v regálech skladu rychle ztenčují. Ta sleva je opravdu hodně lákavá!

Rybářský signalizátor na ryby Fox Mini Micron se swingery

A přitom jde o perfektní rybářskou elektroniku, na kterou se rybáři mohou stoprocentně spolehnout! Velkou výhodou je například jednoduché ovládání, kdy si rybář rychle nastaví ze 4 úrovní hlasitosti a tónů. A bacha! Tyto signalizátory mají rozdílnou akustickou signalizaci při „padáčku“.

I když jsou tyto signalizátory opravdu levné, tak nabízí i další možnost nastavení. To se týká citlivosti, takže rybář může reagovat na aktuální podmínky u vody, aby co nejvíce eliminoval falešné záběry. Super! A nastavit jde i jas LED diody. Palec nahoru!

Signalizátory na ryby Fox Mini Micron se swingery

Kromě toho ale tyto signalizátory od anglické firmy FOX nabízí další řadu možností a skvělých funkcí, díky kterým si tyhle přístroje doslova zamilujete! Protože takový signalizátor s takovými funkcemi a v takové kvalitě nikde jinde neseženete. Ale bacha! Zásoby se tenčí! Zlevněné signalizátory FOX najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -