DomůAkční nabídkaVýrazná sleva na zimní komplet (bunda + kalhoty): na skladě poslední kusy

Výrazná sleva na zimní komplet (bunda + kalhoty): na skladě poslední kusy

- Reklama -

Zimní oblek pro rybáře je žádaným rybářským oděvem pro jeho obrovskou praktičnost. Sehnat ale takový oblek za rozumnou cenu, nemusí být snadné. Až doteď! Máme pro vás tip na výrazně zlevněný oblek.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Určitě jste u vody taky zažili tu nepříjemnou chvíli, kdy vás při rybaření překvapilo velmi škaredé počasí. Silný vítr a nízké teploty dokážou rybáře pořádně potrápit! Tady je jediné řešení: na ryby se pořádně obléct. A ideálně do oblečení, které na těle vytvoří „neprostupnou vrstvu“.

Právě tohle „umí“ zimní oblek pro rybáře. Ten se totiž skládá jak z teplé bundy, tak odolných kalhot. Takže ve chvíli, kdy se rybář do tohohle oblečení nasouká, tak rázem má na sobě suprovou ochranu. Jaký oblek na ryby vybrat? Pokud hledáte něco levného, máme pro vás suprový tip!

 

Oblek pro rybáře Quantum Termo Winter Suit Black/Grey

Tohle je velepopulární zimní oblek pro rybáře, který kombinuje teplou bundu s prostornými a chytře řešenými kalhotami pro rybáře. Nyní je na tento oblek pro rybáře výrazná sleva, takže rybář může pořádně ušetřit. Zlevněné obleky Quantum najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Začněme bundou: Ta má krásně prostorný střih, takže ani urostlejšího rybáře nikde nic netahá ani nesvírá. Oblasti pod pažemi jsou krásně prostorné, tudíž se rybářovi v bundě i parádně nahazuje. Bunda je vyrobena z kvalitního materiálu, který vydrží jak nepříjemný déšť, tak také silný vítr. Vysoké pohodlí zaručeno!

Kromě toho na bundě velmi oceňujeme prostornou kapuci, do které si rybář schová hlavu i s nasazenou kapucí. Takže si tímto způsobem chrání velmi citlivou část těla. A ještě musíme zmínit i vysoký límec, který spolehlivě chrání krk před prochlazení. Tato bunda je opravdu dělaná i do těch nejhorších podmínek u vody.

Samozřejmostí je kvalitní zip, s pomocí kterého se bunda spolehlivě zapíná a rozepíná. Zip je dostatečně velký, takže se nezasekává. Palec nahoru! Příjemné jsou i velké kapsy, do kterých si rybář může schovat nutné drobnosti, které je zapotřebí mít po ruce.

 

Kalhoty spolehlivě chrání citlivé partie

Součástí tohoto obleku jsou i kalhoty s prostorným střihem. Díky němu nejsou na rybářovi nepříjemně obtáhnuté, takže ten si pod kalhoty může vzít i další vrstvu oblečení. Kalhoty jsou rovněž vyrobené z TOP materiálu, který má vysokou odolnost jak proti dešti, tak i větru.

K obrovskému komfortu u vody i při tom nejhorším počasí ale výrazně přispívá samotný střih kalhot. Jde o to, že mají střih tzv. „zahradníků“. To znamená, že kalhoty mají vyvýšení s kšandami, které spolehlivě chrání jak břicho, tak hlavně oblast ledvin. A právě tato část lidského těla je extrémně náchylná na prochladnutí, ovšem díky zmíněnému střihu je tato partie dokonale chráněna.

Na kalhotách pak oceňujeme „detaily“, které výrazně přispívají k déletrvající životnosti. Jde například o polstrovaní v oblasti kolen. Takže i když rybář bude neustále klekat na tvrdou zem, tak nejenže to nebude nepohodlné, zároveň to ale pro oblek nepředstavuje zátěž.

Pokud hledáte kvalitní oblek pro rybáře, pak se rozhodně podívejte na tento od rybářské firmy Quantum. Jedná se o spolehlivý a kvalitní oděv pro rybáře, který jej udrží v maximálním pohodlí i za toho nejhoršího počasí. A nyní je k dostání za super nízkou cenu! Zlevněný rybářský oblek najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -