DomůAkční nabídkaVzrušující lov amura z hladiny: jednoduchá montáž, která nikdy nezklame

Vzrušující lov amura z hladiny: jednoduchá montáž, která nikdy nezklame

- Reklama -

Lov amurů z hladiny patří k úspěšným metodám chytání těchto „stříbrných torpéd“. Jakou montáž pro lov amura z hladiny použít? Nekomplikujte to, a vyzkoušejte osvědčený způsob od anglické firmy NASH.

V rybářském světě na tak vzrušující metodu jen tak nenarazíte. Jedná se o to, že rybář po celou dobu vidí svou nástrahu, když tu najednou se blízko ní objeví temný stín. Netrvá dlouho, a stín si všimne chutné nástrahy na hladině. Ryba se začne k soustu přibližovat! Rázem se na hladině objeví obrovské kolo, ve kterém nástraha z hladiny zmizí. Souboj začíná!

 

Závěs na pečivo NASH Bread Bomb

Jestli něco podobného chcete zažít, pak není nic jednoduššího, než vyzkoušet lov amura z hladiny. Jedná se o velmi jednoduché rybaření, které nabízí obrovské vzrušení. Jakou montáž ale zvolit? Nejjednodušší je vyzkoušet vychytávku od anglickéké značky NASH. Bread Bomb najdete na e-shopu FishMax  se slevou!

Nástraha z pečiva na ryby plave na hladině

Bread Bomb je naprosto jednoduchá pomůcka, která slouží k upevnění pečiva, které následně nahodíme na hladinu. Tahle vychytávka je zhotovena z pružného materiálu, který dokonale obtáhne kus pečiva, takže to nespadne ani při silném švihu při nahození.

Díky tomu je tak rybář schopný nahodit kus pečiva i do větší vzdálenosti. Osvědčený trik: pokud chcete, aby pečivo letělo opravdu daleko, pak ho stačí před nahozením „na vteřinu“ položit do vody. Pečivo tak nasákne, takže bude těžší. A rybář s takovou nástrahou nahodí podstatně dále.

VIDEO: Lov amura z hladiny na Bread Bomb! Podívejte se, jak to vypadá

Gigantickou výhodou Bread Bomb je to, že při nastražení pečiva zůstane špička háčku krásně volná. Díky tomu je tak mnohem větší šance na úspěšné zaseknutí amura. Navíc! Angličtí vývojáři tuhle pomůcku vychytali tak, že se háček po vhození do vody stočí směrem ke dnu. Takže amur tak první „nasákne“ háček, pak až nástrahu. Palec nahoru!

Velkou výhodu Bread Bomb vidíme také v tom, že tato pomůcka je vyrobena z nenápadného materiálu. Díky tomu tak ani zkušený a opatrný amur nerozpozná zradu. A to ani na silně prochytávaných vodách! Není proto divu, že tato pomůcka „má na kontě“ hromadu obřích amurů po celé Evropě.

 

Chytání amurů na ovoce bez zátěže

Někteří rybáři pomůcku Bread Bomb nepoužívají jen pro lovu amurů z hladiny, ale využívají ji také pro lov amurů na ovoce. Princip je také naprosto jednoduchý: do Bread Bomb prostě natlačíme mirabelku nebo švestku, a takto nastražené ovoce prostě nahodíme do vody (viz přiložené video).

VIDEO: Jak nastražit ovoce do Bread Bomb? Návod najdete ve videu

Výhodou tohoto stylu chytání amurů na ovoce je to, že montáž je naprosto jednoduchá. Najdeme na ni jen háček, Bread Bomb, a samotnou nástrahu. Tento způsob lovu je tak jako dělaný pro chytání na silně prochytávaných vodách, na kterých je velký rybářský tlak. A na kterých zkušení a opatrní amuři viděli už „ledacos“.

Rybáři si Bread Bomb od anglické značky NASH mohou vybrat ve dvou velikostech. Menší Bread Bomb je vhodnější na menší vody, na kterých není zapotřebí nahazovat tak daleko. Ve chvíli ale, kdy chceme chytat amury na větší lokalitě, pak určitě doporučujeme větší velikost. V balení pak rybář najde 3 kusy Bread Bomb.

Pokud chcete zažít to maximální vzrušení při lovu amurů z hladiny, pak se určitě podívejte na Bread Bomb od anglické značky NASH. Tato pomůcka nabízí velmi chytré vlastnosti, díky kterým můžete docílit životního úlovku. Bread Bomb od anglické značky NASH najdete na e-shopu FishMax  se super slevou!

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Koupil jsem ,zkoušel,ale nestálo to za nic, tedy jen dost peněz za blbost. Nahozené 2 pruty na jednom bomb druhý klasika prošitý rohlík ,na bomb ani ťuk a na 2 záběr do 5 minut.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -