DomůAkční nabídkaChytrá vidlička na prut od české značky: zavrtáte ji i do nejtvrdšího...

Chytrá vidlička na prut od české značky: zavrtáte ji i do nejtvrdšího terénu

- Reklama -

Vidlička na prut patří k méně nápadným součástem rybářské výbavy. A přitom se jedná o tak důležitou věc! Díky kvalitní vidličce na prut má rybář jistotu, že si pohodlně zachytá i na těžkém terénu.

Tuhle situaci zažil u vody snad každý rybář: přijedete na oblíbené místečko, ovšem už při prvních okamžicích se nálada zhoršuje! Proč? No protože vidlička na prut nejde zapíchnout do tvrdé země. Ať už kvůli suchu, anebo třeba kvůli kamenům. Česká značka ZFish ale na rybářský trh uvedla chytrou vidličku na prut, kterou zavrtáte i do opravdu tvrdého terénu. Pojďme se na ni podívat blíže.

 

Vidlička na prut Carbon Drill Bankstick

Tohle je extra praktická pomůcka do rybářovy výbavy! Ne, nejedná se o klasickou vidličku na prut. Tahle totiž nabízí zajímavou vychytávku, díky které je rybář schopný ji použít i na těch nejtěžších terénech. Praktickou vidličku na prut od české značky najdete na e-shopu ZFish .

Musíme začít použitými materiály: tato vidlička na prut od české značky ZFish je totiž vyrobena z kvalitních materiálů, které slibují obrovskou odolnost a dlouhodobou výdrž. Takže i když bude rybář tuto vidličku používat na těžkých lokalitách, může se spolehnout na maximální využití.

Vnější část vidličky je vyrobena z odolné oceli, uvnitř pak najdeme prvotřídní hliník. Důležitá je ale pak zejména povrchová úprava vidličky, která slibuje ještě větší odolnost a delší životnost. Vývojáři ale mysleli i na design, a proto má vidlička elegantní karbonový vzhled. Za tohle palec nahoru!

 

Chytrá vychytávka, kterou si zamilujete

Rybář na spodku vidličky na prut najde populární vrut, který napomáhá k mnohem snadnějšímu zapíchnutí, spíše zavrtání, i do tvrdého terénu. Právě tenhle typ špičky vidličky je tak mnohem vhodnější na lokality s jílovitým nebo kamenitým břehem. Bomba!

VIDEO: Jak vypadá vidlička na prut ZFish s nerezovým kolíkem uvnitř? 

Ale to není jediná vychytávka: na vidličce ZFish pak najdeme i nerezový kolík, který je „schovaný“ ve spodní části vnitřního dílu. Tento kolík lze vytáhnout, a následně ho použít jako T-držák pro pevnější zavrtání vidličky do tvrdého terénu. Ukázku použití zmíněného kolíku si můžete prohlédnout v přiloženém videu.

Rybáři si tyto povedené vidličky od české značky ZFish mohou vybrat ve dvou délkách. První vidlička nabízí délku 50 až 90 centimetrů, takže je vhodnější na lokality s méně náročným terénem. Druhá vidlička pak má délku 60 až 110 centimetrů, tudíž si ji rybář může vzít i na vyšší břeh, anebo tam, kde je zapotřebí mít „pruty ve vodě“.

Tyto vidličky od české značky ZFish nabízí opravdu super vlastnosti, které ocení každý rybář. Vidlička je pevná, odolná, přitom elegantní. A navíc nabízí zmíněnou vychytávku, díky které je rybář schopný vidličku používat tam, kde to s klasickými vidličkami ani nejde. Chytrou vidličku najdete na e-shopu ZFish za pár korun.

 

Hrazda ZFish Carbon Buzzer Bar

Česká značka ZFish k zmíněným vidličkám samozřejmě nabízí i možnost pořízení parádní hrazdy na 3 pruty, která je extra vhodným doplněním. Právě tato hrazda se šířkou 30 centimetrů nabízí spoustu místa až na 3 pruty, a to i s velkými „kaprovými budíky“. Hrazdu od české značky najdete na e-shopu ZFish .

Obrovskou výhodou této hrazdy není jen spousta místa, ale také super nízká hmotnost. Základ této hrazdy je totiž v hliníkové trubce, která je sice pevná a odolná, ale také právě krásně lehká. Takže hrazdy se k vodě nepronesou, a proto jsou vhodné i na krátké vycházky k vodě.

Důležitou vlastností je, že závity na této hrazdě mají univerzální rozměr pro všechny signalizátory a rohatinky. Takže rybář si může do hrazdy namontovat „to, co zrovna chce“. Palec nahoru! A nakonec ještě musíme zmínit nádherný karbonový design, který suprově ladí s výše představenými vidličkami. Praktické hrazdy najdete na e-shopu ZFish za super nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Přeci jen to není „perfektní“… Ty vidličky někde ztratili vidličky… Škoda že už není s vidličkou – rohatinkou…

  2. Spíše je škoda že to místo které provrtali nezpevnili třeba širším průměrem jak asi bude vypadat okraj toho provrtaneho po pár využití nerez kolík když je to hliník…bude to vymačkané a vypadat hrozně…když už něco dělám tak pořádně tohle je nedodelek…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -