DomůTrendyWCC 2022: Karel Nikl útočí na špici závodu, má na kontě dvě...

WCC 2022: Karel Nikl útočí na špici závodu, má na kontě dvě krásné ryby

- Reklama -

Ve Francii odstartoval závod World Carp Classic. A na této věhlasné rybářské akci nemůže chybět ani Karel Nikl, který je výraznou osobností těchto závodů. A český velezkušený kaprař začal výborně. 

Ilustrační foto: NIKL

World Carp Classic se koná na legendárním Lac du Madine. Letošní ročník trvá od 26. září do 1. října. Pochopitelně na závodech nemůže chybět jedna z nejvýraznějších osobností české kaprařiny – Karel Nikl. A právě jeho tým ve složení Karel Nikl, Jan Dadák a Jakub Kumšta začal letošní ročník ve velkém stylu.

 

Karel Nikl průběžně na třetím místě

Karel Nikl a jeho tým začal ve velkém stylu. Českým rybářům se už na začátku závodu povedlo dostat na břeh krásného lysce o váze skoro 20 kilogramů. Velká ryba vážila 19,5 kilogramů, což je fantastický základ pro úspěšný závod na legendárním Lac du Madine.

„Samozřejmě sebral jednu kuličku Devill Krillu. Je správný „kapří počasí“, prší, fouká, snad najedou i další – držte nám palce,“ uvedli čeští rybáři na sociálních sítích. Netrvalo dlouho, a český mančaft pak oznámil i druhý úlovek o váze 14 kilogramů. Fantastický začátek!

Karel Nikl, Jan Dadák a Jakub Kumšta jsou tak aktuálně na průběžné třetí pozici. Ano, závod bude trvat ještě hodně dlouho, ale lepší začátek si čeští rybáři snad ani nemohli přát. Aktuální „skóre“ našeho týmu je 33,5 kilogramů.

 

Poláci chytili krásnou rybu

Před českou trojicí je na průběžném prvním místě francouzské trio ve složení Julien Kehlert, Michel Rothe a Alexandre Rothe. Francouzům se povedlo ulovit ryby o hmotnosti 18,6 kilogramů, 16,5 kilogramů a 9,2 kilo. Celkem tak mají na kontě 44,3 kilo. Průběžné druzí jsou Kanaďané. Ti mají nachytáno rovněž 44,3 kilogramů (17,6 kg, 16,3 kg a 10,4 kg).  

Už v prvních dnech závodu se povedlo ulovit také obrovského kapra přes 25 kilo váhy. Toho chytili Poláci Tomasz Sztaba, Rafal Biela a Dominik Malecki. Konkrétně jejich velký úlovek vážil fantastických 25,2 kilogramů!

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -