DomůAkční nabídkaBezpečné topení do bivaku: Má hlídač spalin OXYSTOP, vyrábí ho česká firma

Bezpečné topení do bivaku: Má hlídač spalin OXYSTOP, vyrábí ho česká firma

- Reklama -

Česká společnost MEVA patří k významným výrobcům nejrůznějších produktů. Velmi oblíbenou je také mezi rybáři, a to především proto, že vyrábí populární topení do bivaků pro rybáře.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

U vody to už začíná pomalu „štípat“. Teploty klesají nízko, takže teplejší oblečení je už nutností. Velké „dobrodružství“ si teď užívají zejména ti rybáři, kteří jezdí k vodě na vícero dní. Jak to „přežít“ tak dlouho pod střechou prokřehlého bivaku? Ideálním řešením je praktické topení do bivaku.

Ano! Například česká firma MEVA vyrábí hned několik typů topení a teplometů, které mají rybáři velmi v oblibě. K dostání jsou i moderní zařízení, která jsou vybavena chytrými hlídači, kteří kontrolují množství spalin ve vzduchu pod střechou bivaku. Pojďme se na tyto kvalitní produkty podívat blíže.

 

Topení do bivaku MEVA Olymp

Tohle je jedno z nejvíce populárních topení do bivaku. A není se čemu divit! Toto topení jednak nabízí suprový výkon, kdy je schopné velmi rychle vytopit i velký prostor v bivaku. Díky tomu je tak i za hodně nízkých teplot u vody příjemná teplota. Topení do bivaku od české firmy MEVA je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Topení do bivaku pro rybáře MEVA

Topení MEVA Olymp je tak vhodné při podzimních výpravách k vodě, kdy panuje deštivé a větrné počasí. Kromě toho, že rybářovi bude pod střechou bivaku krásně teplo, tak díky topení bude v obydlí i menší vlhkost. A to zase významně přispívá k pohodlnému pobytu u vody.

Princip fungování je takový, že se do topení připojí kartuše s plynem. Díky tomu má topení palivo na „výrobu tepla“. Na tomto topení máme rádi, že má poměrné nízkou spotřebu – jen okolo 140 gramů za hodinu. Díky tomu tak zásoba plynu vydrží dlouhou dobu.

Zcela zásadním plusem je potom to, že topení je vybaveno hlídačem spalin OXYSTOP. Takže má rybář větší záruku bezpečného používání pod střechou bivaku. Hlídač totiž hlídá, aby se ve vzduchu neobjevilo škodlivé množství spalin.

Ovládání rybářského topení do bivaku MEVA

Ale přesto! I tak je zcela zásadní, aby rybáři používali topení bezpečně! Rozhodně topení nezapínejte před spánkem, anebo ve chvíli, když nejste pod střechou bivaku. Vždy je třeba být obezřetný před jakoukoliv nešťastnou náhodou!

Pokud chcete mít za podzimních výprav v bivaku příjemnou teplotu, topení do bivaku je chytrým řešením. Toto zařízení výrazně zvyšuje komfort pobytu u vody. Zejména to pocítí ti rybáři, kteří jezdí na podzim na opravdu dlouhé výpravy za rybami. Topení do bivaku najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

 

Plynový teplomet MEVA Ardent PB

Tohle je jedna z nejpoužívanější variant, když si chce rybář zatopit v bivaku. Jde o jednoduché zařízení, které se rychle našroubuje na 2kilogramovou láhev. A pak už jenom stačí začít topit. Plynový teplomet je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Rybáři tento teplomet rádi používají proto, že 2kilogramové láhve s plynem vozí kvůli vaření jídla. A když nevaří, tak mohou vařič z láhve sundat, a následně nasadit tento teplomet. Ten nemá nijak vysokou spotřebu plynu – činí jen 85 gramů za hodinu.

U tohoto teplometu je pak důležité dávat pozor, aby se nedostal do kontaktu třeba s rybářským spacákem, anebo lehátkem či křesílkem. Je prostě důležité s tímto zařízením pracovat obezřetně. Proto platí, že teplomet nezapínáme ve chvíli, kdy se chystáme spát. Teplomet od české firmy je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -