DomůAkční nabídkaŽádná zima na rybách! TOP bundy pro rybáře, ve kterých je krásné...

Žádná zima na rybách! TOP bundy pro rybáře, ve kterých je krásné teplo a sucho!

- Reklama -

Kvalitní bunda pro rybáře je úplným základem pro maximální komfort u vody. Pokud má rybář u vody takovou bundu, která promokne nebo profoukne, pak se pobyt u vody změní v hotové peklo. Ale bacha! Opravdu hodně kvalitní bunda nemusí stát celou výplatu. To rozhodně ne! Například rybářská firma NORFIN z Lotyšská na česko-slovenský trh dodává TOP bundy pro rybáře v obrovské kvalitě, ale za rozumné peníze. Pojďme se na některé z nich podívat…

Ilustrační foto: NORFIN

 

Bunda pro rybáře NORFIN VERTIGO

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Nádherná bunda pro rybáře, která nabízí skvělé vlastnosti u vody, díky kterým je rybář neustále v teple a v suchu. Tato bunda je vyrobena z odolného softshell materiálu, který se vyznačuje perfektní voděodolností a odolností proti profouknutí. Vysoká odolnost bundy proti nepříznivým vlivům je dána i tím, že se „skládá“ ze dvou vrstev.

Vnější vrstva je ze softshell materiálu s PU membránou, který je například odolný proti silnému větru, takže rybář v bundě jen tak neprofoukne. Vnitřní vrstva je potom zhotovena z fleecového materiálu, který je krásně měkký a příjemný na dotek. Tohle je dokonalá kombinace! Bunda pro rybáře NORFIN VERTIGO tak nabízí vynikající ochranu před nepříznivým počasím.

Na této bundě ještě milujeme jednu zásadní věc – neuvěřitelně prostornou kapuci, do které si rybář schová hlavu i s čepicí. Perfektní! Dalším příjemným bonusem je nastavitelný límec, který chrání citlivou partii na rybářově těle. Do téhle bundy se okamžitě zamilujete! Hromada rybářů ji nenosí jen k vodě, ale také do společnosti.

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Fleecová bunda pro rybáře NORFIN CELSIUS

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Pokud patříte k těm rybářům, kterým je u vody neustále zima, pak by vás mohla zajímat tato fleecová bunda pro rybáře CELSIUS. Zajímavostí je, že jde o pletenou fleecovou bundu, která má jediný úkol – udržet rybáře v příjemném teple. Bunda je tak ideální jednak do větrného počasí, kdy u vody řádí nepříjemný průvan, ale také do chladných nocí, kdy se teplota pohybuje už velmi nízko.

Obrovskou přednost vidíme v tom, že tato bunda z fleecu má prostornou kapuci, do které rybář schová hlavu i s nasazenou čepicí. Navíc, límec je vymyšlený tak, aby co nejlépe chránil krk před prochladnutím. Velký palec nahoru! A k TOP tepelnému komfortu pak přispívá i spodní šňůrka, která napomáhá k „uzavření“ bundy, pod kterou tak nepodfoukne nepříjemný, chladný vzduch. Super!

Jestli chcete k vodě hlavně teplou bundu, která je ideální do chladného počasí, pak se rozhodně podívejte na tuto od lotyšské firmy NORFIN. Ten použitý materiál je opravdu geniální, takže vám bude při posezení u vody pořád teplo. Fakt super bunda pro rybáře!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

TOP oblečení pro rybáře NORFIN

Rybářská firma NORFIN, která sídlí v Lotyšsku, patří k předním producentům rybářského oblečení. Tento oděv pro rybáře je vyráběn ze super kvalitních materiálů tak, aby vydržel i ty nejtěžší podmínky u vody. Pokud tedy hledáte například kvalitní bundy pro rybáře, rybářské obleky, mikiny, kalhoty pro rybáře nebo rybářské boty, pak se rozhodně podívejte na nabídku této lotyšské firmy. Jde opravdu o perfektní věci do přírody!

INFO: Oblečení pro rybáře NORFIN z Lotyšska! Prohlédněte si TOP kvalitu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -