DomůNovinkyVIDEO: Dechberoucí útoky candátů na želvu nebo raka! Viděli jste někdy něco...

VIDEO: Dechberoucí útoky candátů na želvu nebo raka! Viděli jste někdy něco podobného?

- Reklama -

Podvodní svět je fascinující místo, ve kterém se odehrává celá řada zajímavých událostí. Pod vodní hladinou častokrát proběhne celá řada soubojů na život a na smrt mezi predátory a jejich kořistí. Naprosto fascinující momenty se „točí“ i okolo candátů! No ano! Právě tito rybí predátoři neútočí jen na malé rybky, ale nebojí se zakousnout například do raka nebo želvy. Přesvědčte se sami!

Ilustrační foto: Roman Boldov

Podobné scény bychom mohli čekat spíše u štik, které jsou pověstné svou agresivitou. Právě o štikách se traduje, že zaútočí na cokoliv, co se hýbe. Ať už jde o velkou rybku, ptáka nebo obojživelníka. Ale stejně nevyzpytatelní dokážou být i candáti. No skutečně! Na tomhle videu jde vidět hned několik fascinujících útoků, ze kterých „běhá mráz po zádech“…

Prvním hodně netradičním soubojem je „konflikt“ mezi candátem a rakem. Rybí dravec na raka narazí na zarostlém dně. A pak to přijde! Candát na raka tvrdě zaútočí! Chvíli to dokonce vypadá, že rak to má „spočítané“, protože dravec už jej narval celého do tlamy. Jenže! Rak nakonec z tlamy candáta vyskočí, a ještě ho k tomu štípne klepetem.

Ještě více fascinující moment je na video o něco později. O co jde? Na podvodních záběrech jde vidět to, jak krásný candát nahání u dna velkou želvu! No, viděli jste někdy něco podobného? Candát dostane na želvu chuť, a snaží se ji chytit. Ovšem naštěstí pro želvu se mu to nakonec nepodaří. Podvodní svět je prostě fascinující!

VIDEO: Útoky candátů na kořist! Viděli jste to?

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Dobrý den, tak takové agresivní chování candáta je jen v době kdy je na stráži svého potomstva, jinak ve skutečnosti je plachý. To jste jaksi zapomněli napsat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -