DomůNovinkyVIDEO: Dechberoucí útoky candátů na želvu nebo raka! Viděli jste někdy něco...

VIDEO: Dechberoucí útoky candátů na želvu nebo raka! Viděli jste někdy něco podobného?

- Reklama -

Podvodní svět je fascinující místo, ve kterém se odehrává celá řada zajímavých událostí. Pod vodní hladinou častokrát proběhne celá řada soubojů na život a na smrt mezi predátory a jejich kořistí. Naprosto fascinující momenty se „točí“ i okolo candátů! No ano! Právě tito rybí predátoři neútočí jen na malé rybky, ale nebojí se zakousnout například do raka nebo želvy. Přesvědčte se sami!

Ilustrační foto: Roman Boldov

Podobné scény bychom mohli čekat spíše u štik, které jsou pověstné svou agresivitou. Právě o štikách se traduje, že zaútočí na cokoliv, co se hýbe. Ať už jde o velkou rybku, ptáka nebo obojživelníka. Ale stejně nevyzpytatelní dokážou být i candáti. No skutečně! Na tomhle videu jde vidět hned několik fascinujících útoků, ze kterých „běhá mráz po zádech“…

Prvním hodně netradičním soubojem je „konflikt“ mezi candátem a rakem. Rybí dravec na raka narazí na zarostlém dně. A pak to přijde! Candát na raka tvrdě zaútočí! Chvíli to dokonce vypadá, že rak to má „spočítané“, protože dravec už jej narval celého do tlamy. Jenže! Rak nakonec z tlamy candáta vyskočí, a ještě ho k tomu štípne klepetem.

Ještě více fascinující moment je na video o něco později. O co jde? Na podvodních záběrech jde vidět to, jak krásný candát nahání u dna velkou želvu! No, viděli jste někdy něco podobného? Candát dostane na želvu chuť, a snaží se ji chytit. Ovšem naštěstí pro želvu se mu to nakonec nepodaří. Podvodní svět je prostě fascinující!

VIDEO: Útoky candátů na kořist! Viděli jste to?

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Dobrý den, tak takové agresivní chování candáta je jen v době kdy je na stráži svého potomstva, jinak ve skutečnosti je plachý. To jste jaksi zapomněli napsat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -