skingbranding-banner

Lososový olej pro psy


Lososový olej je oblíbenou složkou, která se používá při lovu ryb. Lososový olej totiž obsahuje velké množství důležitých látek, které jsou výživově velmi bohaté. A proto jej s oblibou používá řada rybářů. Jenže využití lososového oleje je mnohem širší. Dnes tady máme velice zajímavý tip pro ty milovníky rybaření, kteří mají psy. Věděli jste, že existuje i lososový olej pro psy?

Je to pravda. Lososový olej pro psy přidáváme rovnou do krmení. Tímto způsobem dopravíme nejefektivněji zdraví prospěšnou látku do psího těla. Proč bychom vlastně měli do psího krmení přidávat lososový olej pro psy? Odpověď je jednoduchá. Toto doplňkové krmivo výrazným způsobem napomáhá těm čtyřnohým miláčkům, kteří mají problémy se srstí či kůží. Lososový olej tak může pomoci psům se suchou či svědící kůží nebo s řídkou, vypadávající a mastnou srstí.

Je prokázáno, že pravidelné užívání lososového oleje pro psy napomáhá k odstranění těchto nepříjemných problémů. Lososovým olejem ale nemusíme krmit pouze ty psy, kteří jsou postižení zdravotními potížemi s kůží a srstí. Lososový olej pro psy můžeme podávat našim čtyřnohým miláčkům i preventivně. Tím zaručeně zlepšíme jejich srst a kůži! Navíc lososový olej zlepšuje imunitní systém psů, a také prospívá jejich namáhaným kloubům. Myslete proto na prevenci a podávejte vašim psům zdravý lososový olej!

Lososový olej pomáhá ke zlepšení zdravotního stavu psů díky bohatému obsahu zdraví prospěšných látek. V lososovém oleji pro psy jsou obsaženy například mastné kyseliny Omega 3EPA, DPH a Omega 6. Tyto pro zdraví psů velice důležité látky jsou nejvíce obsaženy v rybách. Nejjednodušší a nejlevnější cestou, jak těmito látkami obohatit psí krmení, je právě lososový olej pro psy. A navíc, krmení zalité lososový olejem psům mnohem více chutná, takže svému zvířecímu příteli uděláte i velkou radost.

Lososový olej pro psy je čistě přírodní produkt, který se vyrábí lisováním. Lososový olej pro psy můžete zakoupit hned v několika typech balení. Nejčastěji si lze vybrat lososový olej v 250, 500, 1000 a 2500 ml baleních. Výběr už záleží pouze na vás. Cena za lososový olej pro psy je různá, záleží na velikosti balení. Například 250 ml balení lososového oleje lze zakoupit již od 200 korun. V obchodech si můžete vybírat lososové oleje od nejrůznějších výrobců. Kvalitní lososový olej brit a lososový olej kronch patří k těm nejlepším na trhu! Myslete na zdraví vašich psů a kupujte oleje pouze od renomovaných výrobců!

Lososový olej pro psy je výborným doplňkem pro čtyřnohého miláčka. Díky těmto olejům jim můžete dopřát zdravější a šťastnější život. Kvalitní lososové oleje pro psy obsahují spoustu důležitých látek, které udělají psa spokojenějším. Neváhejte, a dopřejte vašim psím společníkům prospívající stravu, po které budou mít zdravou kůži a nádherně lesklou srst!

Nové články v rubrice

Proč dnes lidé půjčují lidem a jak to funguje?

admin | přečteno: 2156x | 22.01.2018 | Žádné komentáře

Potřebujete si akutně půjčit peníze například na studium, nákup nového …

Výcvikové obojky Aetertek: Elektronické obojky, které pomohou s výcvikem psa

admin | přečteno: 3842x | 23.01.2015 | Žádné komentáře

Moderní výcvikové obojky od firmy Aetertek patří k velice oblíbeným pomůckám …

Hlinikoveschudky.cz: Kvalitní a spolehlivé hliníkové schůdky do domácnosti a práce

admin | přečteno: 3536x | 14.01.2015 | Žádné komentáře

Kvalita, spolehlivost a prvotřídní zpracování do nejmenších detailů. Přesně takto …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.