DomůZajímavostiRybarskyshop.eu: Kvalitní rybářská křesla a rybářské stoličky

Rybarskyshop.eu: Kvalitní rybářská křesla a rybářské stoličky

- Reklama -

Kvalitní rybářská křesla a rybářské stoličky

Rybarskyshop.eu přináší všem milovníkům rybaření bohatý výběr kvalitních rybářských křesílek a stoliček za velmi nízké ceny. Z bohatého sortimentu rybářských křesílek a stoliček nás zaujaly především dvě rybářská křesla od firmy Mivardi, které jsme se rozhodli otestovat u vody. Pojďte se s námi podívat, jak testování dopadlo.  

 

Rybářské křeslo Mivardi Comfort Quattro

Rybářské křeslo Mivardi Comfort Quattro má hned na první pohled robustní a pevnou konstrukci, což slibuje příjemné posezení u vody za každých podmínek. Na konstrukci křesla nás zaujaly především výsuvné nohy, které jsou na jejich koncích opatřeny bytelnými patkami. Právě tento detail zaručuje skvělé posezení, neboť patky zlepšují stabilitu křesla na každém povrchu, a to i na kluzkém břehu, kde jsme křeslo testovali. Díky výsuvným nohám jsme navíc mohli křeslo nastavit hned do několika výškových poloh, což je velice příjemný detail. Nestalo se nám tak, že bychom nenašli pohodlnou Rybářské křeslo Mivardi Comfort Quattropolohu pro sezení u vody. I když je konstrukce křesla Mivardi Comfort Quattro robustní, překvapila nás jeho velice nízká hmotnost. Rybářské křeslo se nám velice pohodlně neslo i v případě, kdy jsme museli jít k vodě poměrně velkou dálku.

Polohovatelné je i opěradlo rybářského křesla Mivardi Comfort Quattro. Takže každý rybář si tak může nastavit polohu sezení podle jeho libosti. Opěradlo je navíc velice dobře vypolstrované, což jednoznačně zpohodlnilo naše sezení u vody. V křesle se sedí velice dobře i při delších vycházkách k vodě. Celý zážitek ze sezení u vody nám umocnily opěrky na ruce, které jsou dostatečně široké na pohodlné opření.

Další skvělou vlastnost křesla skrývá látka, kterou je potažené opěradlo křesla. Potah je pevný a velice dobře sešitý kvalitními švy. Především nás ale zaujalo to, že i když se na potah dostala nějaká nečistota, šla velice dobře vyčistit. Díky tomu tak křeslo neustále vypadalo jako nové. A to i po dlouhém a náročném testování.

Závěrečné hodnocení tohoto rybářského křesla Mivardi Comfort Quattro je tak velice kladné. Křeslo lze bez problému nosit k vodě na krátkodobé, ale i dlouhodobé vycházky. Výbornou vlastností je i to, že křeslo unese až 160 kilogramů. A velice příznivá je i jeho cena. Křeslo Mivardi Comfort Quattro lze pořídit za pouhých 1891 korun.

 

Rybářské křeslo Mivardi Comfort

Druhým testovaným modelem bylo rybářské křeslo od firmy Mivardi, které je starším typem třídy Comfort. Jenže to, že křeslo Mivardi Comfort je starším příbuzným prvního testovaného modelu křesla, nebylo poznat.

Rybářské křeslo Mivardi Comfort je velice dobře zpracované. Jeho konstrukce je bytelná a stabilní, což dokazují desítky hodin testování na náročných březích u vody. Jediným rRybářské křeslo Mivardi Comfortozdílem je, že rybářské křeslo Mivardi Comfort má pouze dvě teleskopické nohy vepředu. Zadní nohy jsou spojené do jednoho celku. Ale tento rozdíl nebyl, co se týče kvality posezení, vůbec znát, protože křeslo šlo velice dobře polohovat.

I tento model rybářského křesla od firmy Mivardi má polohovatelné opěradlo s kvalitním polstrováním. Díky kvalitnímu zpracování polstrování se nám v křesle velice dobře sedělo i při delších vycházkách k vodě. Ani u tohoto modelu nechybí široké opěrky. Pravda, jde o nepatrný detail, ale nám se velice zalíbil, protože posezení u vody bylo mnohem pohodlnější.

Jaké je závěrečné hodnocení tohoto modelu křesla? Pozitivní! Jedinou nevýhodou je, že rybářské křeslo Mivardi Comfort nemá tak vysokou nosnost, jako jeho následovník. Tento model unese o 30 kilogramů méně, tedy 130 kilogramů. Ale toto je jen nepatrný nedostatek. Velkou výhodou tohoto křesla je jeho cena, která nás překvapila. Mivardi Comfort stojí pouhých 1701 korun. A to se nám prostě líbí!

 

Široký výběr za skvělé ceny!

Rybarskyshop.eu ale nabízí i nespočet jiných modelů rybářských křesel a stoliček. V tomto e-shopu si můžete vybrat například klasické rybářské stoličky za bezkonkurenčně nejnižší cenu, které využijete zejména při krátkodobých vycházkách k vodě. Anebo si můžete pořídit robustní křeslo na dlouhodobé výpravy za rybami. Tak neváhejte, a vyberte si levné a kvalitní rybářské stoličky a křesla na rybarskyshop.eu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -