DomůZajímavostiVezeko.cz: Kvalitní a spolehlivé přívěsné vozíky

Vezeko.cz: Kvalitní a spolehlivé přívěsné vozíky

- Reklama -

Firma VEZEKO s.r.o. už téměř dvě desetiletí vyrábí kvalitní a spolehlivé přívěsné vozíky, ale také například užitkové nástavby na nákladní vozidla, pro nejrůznější využití. Díky prvotřídním výrobním postupům, kvalitním materiálům a smyslu i pro ty nejmenší detaily je každý přívěsný vozík spolehlivým partnerem při jakékoliv práci. Vyberte si vozík za auto z české výroby, a vsaďte tak na kvalitu a spolehlivost!

VEZEKO s.r.o. klade důraz na inovaci již vyráběných přívěsů nebo nástaveb, ale i na vývoj nových prvotřídních produktů. Firma má vlastní konstrukční a vývojová oddělení, kde řada odborníků vymýšlí další vylepšení, která posouvají kvalitu výrobků firmy VEZEKO s.r.o. ještě o kus dál. Díky tomu mají přívěsy a nástavby perfektní vlastnosti i při používání v náročných podmínkách.

přívěsný vozík s bočnicemiKvalita je cestou, po které se firma VEZEKO s.r.o. rozhodla jít. Proto jejich přívěsné vozíky a nástavby nenaleznete v žádném nadnárodním obchodním řetězci. Tyto velké společnosti totiž tlačí na co nejmenší ceny, což se odráží na kvalitě jimi nabízených produktů. Firma VEZEKO s.r.o. tak zvolila jinou strategii. Své produkty nabízí například ve svých firemních prodejnách ve Velkém Meziříčí, Brně a Praze, anebo přes rozsáhlou obchodní síť v České republice. VEZEKO s.r.o. si totiž kvalitu a spolehlivost nenechá vzít.

 

Základ úspěchu? Rozhodují i detaily!

Mimo opravdu obsáhlé nabídky přívěsných vozíků a nástaveb nejrůznějších typů, délek a nosností, se firma VEZEKO s.r.o. může pochlubit i důmyslnými konstrukcemi, které bezesporu usnadňují a zefektivňují práci.

vozík za autoNapříklad pro co nejefektivnější využití při práci nabízí firma VEZEKO s.r.o. přívěsy s různě umístěnými koly. Jeden typ přívěsů má kola umístěné vedle ložné plochy, což zaručuje perfektní stabilitu přívěsu i při jeho používání v náročných terénech. Jiné přívěsy zase mají kola usazená pod ložní plochou. Toto umístění kol například nabízí vytvoření dostatečně velkého prostoru pro přepravu velkých předmětů (lze totiž odejmout bočnice a vytvořit tzv. plátno).

nafukovací přívěsZajímavá konstrukční řešení lze vidět i u dalších typů přívěsů od firmy VEZEKO s.r.o. Například u „nafukovacího“ přívěsu. Jedná se o speciální přívěs, jež má výsuvné boky, díky čemuž lze jeho velikost vnitřních prostorů až zdvojnásobit. Tento praktický systém je velice jednoduchý a s jeho obsluhou si poradí pouze dva lidi.

S velice zajímavou konstrukcí přišla firma VEZEKO s.r.o. u obousměrného přívěsu. Jde o přívěs, který lze zapojit ze dvou stran. Proto je tento model velice vhodný například při práci v úzkých prostorách. Stačí jenom odpojit auto, otočit se s ním, a nakonec zapojit přívěs z druhé strany. Díky tomuto řešení tak odpadá problém s otáčením nebo snad dlouhým couváním s přívěsem v úzkých prostorách.

obousměrný přívěsKvalitní materiály, spolehlivé pracovní postupy, důmyslná konstrukční řešení a prvotřídní materiály. Přesně díky tomuto jsou přívěsy a nástavby od firmy VEZEKO s.r.o. špičkami na trhu. Zvolte si pro svou práci produkty od této firmy a vsaďte na kvalitu a spolehlivost!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -