DomůZajímavostiPujcithausbot.cz: Jedinečná rybářská dovolená!

Pujcithausbot.cz: Jedinečná rybářská dovolená!

- Reklama -

Dovolená s rybařením ještě nikdy neměla takový nádech dobrodružství, klidu a romantiky jako právě teď! Na některých našich velkých přehradních nádržích si totiž můžete pronajmout hausbót a prožít tak neopakovatelnou dovolenou, na kterou určitě nikdy nezapomenete. Nezapomínejte na to, že dovolená v ČR prožitá na hausbótu je naprosto okouzlujícím zážitkem, a proto neváhejte a vyzkoušejte si to také!

Co to vlastně je ten hausbót? Stručně řečeno, jedná se o obytnou loď, která připomíná plovoucí karavan. Mohlo by se zdát, že dovolená na hausbótu je určená pouze pro rybáře. Jistě, pro rybáře je tato možnost rybářské dovolené naprosto ideální, protože bydlí na vodě a mohou si kdykoliv užít vzrušující chvíle při lovu (pozn. NE z hausbótu, podle platných pravidel se z něj nesmí rybařit). Jenže dovolenou na hausbótu si mohou užít i lidé, kteří pouze hledají klidnou dovolenou v srdci naší nádherné přírody.

hausbót 2Hausbóty existují hned v několika podobách a nejčastěji se mezi sebou liší velikostí obytného prostoru a vybavením, které se nachází na palubě. I pro Vaši dovolenou s firmou pujcithausbot.cz si můžete vybírat hned z několika druhů hausbótů. Pobyt na vodě si můžete užít hned na třech druzích hausbótů – STANDARD, COMFORT a PREMIUM.

 

Dovolená v hausbótu

Hausbóty třídy STANDARD jsou určené pro ty lidi, kteří si nepotrpí na přílišný komfort, ale od své dovolené spíše očekávají hromadu radostných chvil se svými nejbližšími. Právě na hausbóty třídy STANDARD se totiž vejde nepočetnější posádka – hned 7 lidí. Díky tomu tak můžete na dovolenou pozvat hned celou řadu přátel a užít si tu nejlepší dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků.

Hausbóty třídy COMFORT a PREMIUM jsou potom určené pro náročnější klienty. Tyto hausbóty nabízí více obytného prostoru a pohodlí pro posádku. A díky tomu je pobyt na těchto hausbótech protkán skutečným klidem, pohodlím a odpočinkem.

Dovolená v hausbótu

Hausbóty všech tří tříd nabízí ten nejlepší servis! Pro posádku jsou připravené pohodlné a prostorné postele, sociální zařízení (sprcha, WC), kuchyňská linka se dřezem, objemný úložný prostor (prostorné skříně), kvalitní osvětlení, elektrické přípojky nebo rádio. Jednoduše se budete cítit jako v tom nejnepřepychovějším hotelu! A to vše za velmi příznivé ceny!

Dovolená strávená na hausbótu je tím nejlepším způsobem, jak prožít ty nejcennější chvíle klidu a pohody s vašimi nejbližšími. Jen si to představte. Bydlíte v klidné přírodě na hladině našich nádherných přehrad. Všude okolo jsou slyšet zvuky přírody. Voda nádherně voní, okolní lesy tiše šumí a pozorování noční oblohy z vodní hladiny je skutečně tím nejkrásnějším zážitkem. Nezní to skvěle? Tak neváhejte a prožijte to také! Pronájem hausbótu je tím správným krokem pro tu nejlepší dovolenou!

 

Dovolená Orlík: Ráj milovníků hausbótů

Hausbót 1Hausbóty si můžete zapůjčit na přehradě Orlík. Právě tato rozlehlá vodní plocha je rájem všech milovníků hausbótů. Okolní příroda, která patří k nejnádhernějším v naší zemi, slibuje klidnou a pohodovou dovolenou. A pokud Vás náhodou přestane bavit pouze odpočívat na hladině této přehrady, tak potom můžete využít všech možností, které tento kraj nabízí.

Můžete si po rozlehlé síti cyklostezek užít báječnou sportovní dovolenou. Anebo můžete navštívit nedaleké historické památky. Sportovního a kulturního vyžití si na dovolené na Orlíku užijete celou fůru. Tak neváhejte a pronajměte si tady hausbót a prožijte tu nejlepší dovolenou!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -