DomůAkční nabídkaZakrmovací raketa NASH, která doletí až 160 metrů: ideální na velké vody

Zakrmovací raketa NASH, která doletí až 160 metrů: ideální na velké vody

- Reklama -

Zakrmovací rakety jsou oblíbenými vnadícími pomůckami při lovu kaprů. Právě se zakrmovací raketou je rybář schopný krmit i tam, kde se například nemůže používat rybářský člun nebo zavážecí lodička.

Asi každý rybář zná vodu, na které není možné krmit ze člunu nebo s pomocí zavážecí lodičky. Jak na takové lokalitě vytvořit lákavé krmné místo? Ideálním řešením může být třeba zakrmovací raketa, se kterou je rybář schopný nahazovat do velké vzdálenosti. Jednu takovou nabízí například anglická společnost NASH.

 

Zakrmovací raketa NASH Dot Spod Air

V rybařině jen těžko budete hledat milovníka kaprařiny, který by neznal renomovanou společnost NASH. Právě tato anglická firma patří k spolehlivým producentům TOP rybářského vybavení pro lov kaprů. Samozřejmě nechybí ani spolehlivé zakrmovací rakety. Zakrmovací rakety NASH najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Jednou z nich je i populární model Dot Spod Air. Jedná se o model zakrmovací rakety, která se dokáže otevřít při doletu vlasce na klip. Díky tomu se tak krmení doslova „rozstříkne“ na krmném místě, takže rybář vytvoří neuvěřitelně lákavý krmný „koberec“. Tohle je perfektní způsob rychlého, ale efektivního vytvoření krmného místa.

Velkou výhodou u této zakrmovací rakety od anglické značky NASH je to, že je vymyšlena tak, aby šla naplnit jak boilies, tak partiklem. Takže tato zakrmovací raketa Dot Spod Air od anglické firmy NASH může vyhovovat každému rybáři, který má spadeno na kapry nebo amury. Plnění rakety je naprosto jednoduché, lze ji naplnit pouze jednou rukou.

 

Vhodná na vody s opatrnými rybami

Velkou výhodou tohoto typu zakrmovací rakety je to, že jednak vytvoří obrovskou krmnou plochu. Zároveň je ale tento styl krmení mnohem méně rušivý. Díky tomu tak rybář nevyplaší z vybraného krmného úseku ryby ohlušujícím dopadem těžké rakety. Proto je tato raketa vhodná tam, kde se pohybují zkušenější a opatrnější ryby. Palec nahoru!

Obrovským plusem je samozřejmě to, že tato zakrmovací raketa od anglické firmy NASH má dokonale aerodynamický tvar. Díky tomu je rybář schopný s touto pomůckou vytvářet krmná místa i v hodně velké vzdálenosti. Například anglický výrobce uvádí, že při výběru správného prutu a navazovacího materiálu je rybář schopný s raketou dohodit až 160 metrů daleko.

Rybáře pak bude jistě zajímat, že tato zakrmovací raketa Dot Spod Air je plovoucí. Takže ve chvíli, kdy nedejbože rybář raketu utrhne, tak ta se nepotopí ke dnu. Rybář je tak schopný buďto pro ni doplout, anebo ji sledovat do doby, než ji vlny vyplaví na břehu.

Rybáři si tuto zakrmovací raketu mohou vybrat ve dvou velikostech. Menší raketa je vhodnější například při krátkodobějších vycházkách, kdy rybář nepotřebuje do vody dopravit tak velké množství návnady. Větší velikost je pak jako dělaná právě do těch podmínek, kdy rybář potřebuje vytvořit velké krmné místo. Zakrmovací raketu najdete na e-shopu Chyť a pusť.

 

Další typy raket NASH za super cenu

Rybáři si pak mohou vybrat i další modely raket od anglické společnosti NASH. Na výběr jsou například zakrmovacé rakety za výhodnější cenu, což může zajímat ty rybáře, kteří nechtějí do rybařiny tolik investovat.

Na výběr je třeba oblíbená zakrmovací raketa NASH Micro Dot Spod, anebo pak model NASH Dot Spot Impact. Tyto rakety také nabízí perfektní vlastnosti a dokonalé zpracování. Zakrmovací rakety NASH najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -