DomůAkční nabídkaKrmení na sumce, které smrdí jako mrtvá ryba: Ideální při chytání na...

Krmení na sumce, které smrdí jako mrtvá ryba: Ideální při chytání na pelety na sumce

- Reklama -

Lov sumců na pelety je stále více a více se rozšiřujícím fenoménem. Ale divíte se? Těmto dravcům pelety na sumce velmi chutnají a kolikrát na ně berou spolehlivěji než například na živou nástrahu. 

Ilustrační foto: PARYS

Ono je to dáno i tím, že s pomocí sumcových pelet je rybář schopen vytvořit velmi lákavé krmné místo, které dříve nebo později sumce zaujme. Ano! Sumcové pelety fakt umí divy! S pomocí masových pelet můžeme vytvořit i atraktivní krmení na sumce, které páchne jako „mrtvá ryba“. Jak na to?

Lov sumců na pelety byl v posledních letech velkým fenoménem třeba na španělském Ebru. Jenže! Tenhle trend se postupně přenesl i na české lokality. Takhle: Ať už je sumec španělský nebo český, tak furt mu bude chutnat masová a nutričně bohatá potrava, za kterou se „nemusí honit“. Takže ležící pelety, které obsahují obrovskou spoustu masových surovin, jsou vítaným zpestřením jídelníčku. A pelety na sumce fakt fungují, protože v posledních letech na ně byli nachytání hodně velké ryby. Jak z nich jednoduše vytvořit krmení na sumce?

 

Pelety na sumce Cat Fish 38 mm

Geniální sumcové pelety, které jsou narvané živočišnými surovinami! Tyto pelety na sumce Cat Fish obsahují tekutá játra, krev rybí protein a další masové složky, které ve vodě dělají hotové divy! Ano! Tyto pelety na sumce ve vodním prostředí vytváří silnou pachovou stopu, která dokáže sumce spolehlivě přilákat. Ono se není čemu divit! Naši největší rybí predátoři jsou citlivým čichem dobře známí. Sumcové pelety jsou k dostání na e-shopu PARYS.

Velkou zajímavostí těchto sumcových pelet Cat Fish je to, že obsahují i bakterie a kyseliny, které jsou typické při rozkladu mrtvé ryby. Takže v momentě, kdy sumec zachytí tento pach, začne aktivně hledat potravu, protože bude „přesvědčen“ o tom, že poblíž leží snadno dostupná kořist.

Jak tyto pelety na sumce ještě vylepšit? Ideální je nasypat pelety do kbelíku, a potom je pokapat Predator Boosterem. Tento koncentrovaný živočišný roztok rovněž napodobuje rozklad mrtvé ryby, takže masový odér krmení na sumce bude ještě koncentrovanější. Fakt stačí pelety jen pokapat!

Nepřehánějte to s množstvím boosteru! Mnohem zásadnější je pracovat s časem! Co to znamená? Pokapané pelety na sumce zavřete v kbelíku a nechte všechno alespoň 30 minut působit. Výsledek je fantastický!

A ještě jeden tip: Sumci samozřejmě spolehlivě reagují i na „šrumec“ na lovném místě, kdy se u krmení drží menší ryby. Pachy ryb a jejich pohyb sumce dříve nebo později přiláká. Co tohohle ale využít? Jak? Boosterované pelety na sumce posypejte třeba strouhankou! Proč? Právě strouhanka se na pelety nalepí, takže po vhození do vody se okolo nich vytvoří hustý „mrak“ z drobných částic. A za touhle potravou přitáhnou menší ryby, které následně přilákají sumce. Bingo!

Jelikož se jedná o sumcové pelety, tak je logické, že budou mít zásadně větší průměr. Tyto pelety na sumce Cat Fish mají průměr 38 mm, takže odolají ve vodním prostředí i nájezdům početných hejn bílé ryby nebo menších kaprů. Pelety mají rozpad minimálně 24 hodin i v teplé vodě, takže spolehlivě „počkají“ až na sumce!

Milovníci sumcařiny tyto pelety na sumce Cat Fish ale nepoužívají pouze na krmení, ale s peletami i chytají. Jak? Prostě pod velký sumcový háček nabijí dvě a více pelet jako při chytání kaprů (stejný princip). A pak mezi ostatní pelety tento návazec položí. Jednoduché, ale zatracené účinné! Pelety na sumce jsou dostupné na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -