DomůAkční nabídkaKvalitní PVA od české značky za pár korun: vydrží prudký švih při...

Kvalitní PVA od české značky za pár korun: vydrží prudký švih při nahození

- Reklama -

PVA materiály jsou při moderním lovu kaprů už neodmyslitelnou součástí rybářské výbavy. Právě s pomocí PVA jsme schopni u nástrahy vytvořit neuvěřitelně lákavé místečko. Jaké PVA na ryby vybrat?

Princip PVA materiálů na kapry je naprosto jednoduchý: rybář do PVA punčochy nebo sáčku vloží požadovanou návnadu. A když nahodí, tak se PVA rozpustí, a návnada vytvoří u nástrahy neodolatelné krmné místečko. K tomu nejoblíbenějšímu na trhu patří PVA punčochy. Ale jaké vybrat? Zkuste ty od české značky ZFish.

 

PVA punčochy na ryby ZFish

Extra populární PVA punčochy od české značky ZFish, kterou mají rybáři v oblibě proto, že nabízí super vlastnosti, přitom je k dostání za pár korun. Levné PVA punčochy od ZFish najdete na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

Proč mají rybáři toto PVA tak rádi? Těch důvodů je více! Zaprvé: PVA punčochy ZFish jsou parádně pevné, takže rybář je po naplnění může připevnit k montáži, a poté nahodit do vody. Díky kvalitnímu zpracovaní má rybář jistotu, že PVA punčocha vydrží i prudký švih při nahození. Tyto PVA punčochy jsou tak maximálně vhodné na ty lokality, na kterých se nemůže vyvážet.

I když jsou PVA punčochy ZFish luxusně pevné, tak to neznamená, že by se pomaleji rozpouštěly. Naopak! Toto PVA začne při styku s vodou okamžitě reagovat rychlým rozpouštěním. Výrobce udává, že PVAáčko se rozpustí už do minuty. A to i ve studené vodě! Proto rybáři toto PVA používají po celý rok.

PVA punčocha ZFish se pochopitelně celá rozpustí. Přesto by si rybáři měli dávat pozor na to, aby na montáži nevytvářeli příliš pevné uzly, které by se mohly rozpouštět delší dobu. Rybář tak předejde tomu, aby se v blízkosti nástrahy vytvářel „sliz“. Lepší je si pomoci s PVA nití nebo páskou. Pamatujte na to!

 

PVA punčochy v různých průměrech

Rybáři si kvalitní PVA punčochy od české značky ZFish mohou vybrat ve dvou průměrech. K dispozici je menší PVA punčocha o průměru 25 mm, která je vhodná pro vytváření menších krmných míst s pomocí jemnější návnady. Rybáři toto menší PVA používají například za chladnějších měsíců v rybářské sezóně.

Mezi rybáři je pak populárnější PVA punčocha o průměru 35 mm. S tímto PVA je rybář schopný vytvořit parádní krmné místo, kterého si všimne každá ryba v okolí. Navíc, díky většímu průměru rybář může do PVA dát i větší kusy boilies nebo pelet. Takže s pomocí PVA je schopný vytvořit selektivnější krmné místo. Palec nahoru!

Délka PVA punčoch od české značky ZFish je 7 metrů. Toto je dostačující množství i na dlouhou rybářskou výpravu, kdy rybář krmí „ve velkém“. Ze 7 metrů PVA punčochy je totiž rybář schopný vytvořit desítky „balíčku s krmením“.

Rybáři si mohou PVA od české značky ZFish vybrat v několika „provedeních“. K dostání jsou jak PVA punčochy s plničem, s pomocí kterého rybář snadno naplní PVA punčochu atraktivní návnadou. Ve chvíli ale, kdy rybář už plničku má, tak si může dokupovat už jen samotné PVA punčochy, které jsou k dostání za nižší cenu.

Jestli patříte mezi rybáře, kteří nedají bez PVA materiálů „ani ránu“, pak se určitě podívejte na tyto levné PVA punčochy od české značky ZFish. Jedná se opravdu o parádního pomocníka, se kterým dokážete vytvořit ta nejvíce lákavá krmná místa. Levné PVA punčochy ZFish najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -