DomůAkční nabídkaŽhavá novinka na kapry: boilies obalené v peletkách pro rychlé chytání

Žhavá novinka na kapry: boilies obalené v peletkách pro rychlé chytání

- Reklama -

Česká firma Chytil na rybářský trh uvedla nástrahu, která okamžitě vzbudila pozornost. Nedivíme se! Nová nástraha totiž kombinuje výhody klasického boilies, ale také drobných peletek.

Ilustrační foto: PARYS

Rybáři se odjakživa snaží, aby vysněný záběr od kapra přišel co nejrychleji. Pokud do této sorty rybářů, která se nechce u vody nudit, patříte taky, pak vás jistojistě bude zajímat nová nástraha od české firmy Chytil – boilies s peletkami Pandemia.

Jde o zajímavé boilies, které je obalené v drobných peletkách. Nová nástraha tak kombinuje několik předností. Jednak má nástraha lákavý, tvrdý střed – zároveň ale ve vodě vytváří neodolatelné místečko, které nutí kapra k záběru. Tohle je opravdu perfektní nápad!

 

Boilies na kapry Chytil Pandemia

Tohle je novinka od české firmy Chytil, která aktuálně „boří trh“. Jde o velmi zajímavé boilies, které je obalené ve vrstvě z lákavých peletek. Nástraha má tak ve vodním prostředí okamžitě po nahození neodolatelné vlastnosti, které nenechají žádného kapra v klidu. Nové boilies Chytil najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Každého rybáře na první pohled zaujme především povrch z drobných peletek. Tohle je hodně geniální! Jde o to, že peletky na povrchu boilies začnou ihned po vhození do vody pracovat. Nejprve začnou vypouštět do okolí silnou vůni nebo odér, a pak se z boilies začnou uvolňovat samotné drobné peletky.

Ty se uvolňují podle daných podmínek 1 až 2 hodiny. Díky tomu tak po chvíli v okolí boilies vznikne lákavé místečko, které bude nutit kapra připlavat blíže. Je to dost podobné, jako když rybář zabalí boilies do PVA punčochy s PVA mixem.

Toto boilies má ale zásadní výhodu: mnohem pohodlněji se s ním nahazuje i do velké vzdálenosti. Peletky totiž z povrchu boilies Chytil Pandemia nespadnou ani v tu chvíli, kdy se rybář při hodu pořádně opře do prutu. A kulička není tak velká, aby brzdila let montáže.

Velkým plusem je, že uvnitř této nástrahy je tvrdý střed, který je tvořený klasickým boilies. Takže nástraha je sice výborná i na rychlé chytání, zároveň ale vydrží do „příjezdu“ větších kaprů. Perfektní práce české firmy!

Na boilies se nám líbí také to, že některé příchutě mají výraznější zbarvení. Takže nástraha, když začne uvolňovat drobné peletky, vytvoří i na zaneseném dně opravdu lákavé místečko, kterého si kapr bezesporu všimne.

 

Boilies je k dostání v řadě příchutí

Nové boilies Chytil Pandemia se vyrábí v průměru 20 mm. Toto je velikost kuličky pod vrstvou z drobných peletek. Takže až peletky z kuličky zcela odpadnou, tak pořád má rybář pod háčkem nastraženou dostatečně velkou nástrahu, která účinněji odolá nájezdům menších ryb.  

Dalším velmi výrazným plusem nové nástrahy je to, že boilies s peletkami na povrchu je silně dipované. Díky tomu tak nástraha po vhození do vodního prostředí začíná okamžitě uvolňovat atraktivní potravní signály. Za tohle velký palec nahoru!

Rybáři si mohou nové boilies vybrat v 9 příchutích. K dispozici jsou jak nasládlé příchutě typu Famózní švestka, tak i ty s výrazným odérem – v tomto případě musíme zmínit třeba příchuť Kořeněný tuňák/česnek/ASA.

Jakou příchuť bychom si vybrali my? Z našeho pohledu je velmi zajímavá příchuť Krill Max, která nabízí prvotřídní suroviny, jež dokážou ve vodním prostředí vytvářet opravdu lákavé potravní signály. Tohle je prostě živočišná klasika, která nezklame na žádné vodě!

Chystáte se na novou sezónu, ve které budete chtít nabídnout kaprům něco nového? Pak se určitě podívejte na toto nové boilies Pandemia od českého výrobce Chytil. Jde o perfektní nástrahu, která kombinuje vícero výhod. Nové boilies najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -