DomůTrendyV Česku roste světová rybářská hvězda. Mladý rybář má stovky tisíc zhlédnutí

V Česku roste světová rybářská hvězda. Mladý rybář má stovky tisíc zhlédnutí

- Reklama -

Mladý rybář Matěj Houška, který pochází ze západu Čech, se do povědomí tuzemských rybářů dostal skrze vlastní seriál Zapomenuté revíry na YouTube. Mladík má ale obrovský zásah i na jiných sítích.

Ilustrační foto: Matěj Houška

Mezi mladší populací je aktuálně velmi populární sociální síť Tik Tok, na kterou uživatelé nahrávají kratší videa. A když je tvůrce zajímavě zpracuje, pak může mít i stovky tisíc zhlédnutí. A právě to je případ rybářského tvůrce Matěje Houšky.

 

Český rybář je úspěšný na více sítích

Českému rybářovi, který natáčí poutavá rybářská videa, se povedlo na zmíněné sociální sítí Tik Tok pořádně prorazit. Matěj tam nahrává jednak rybářská videa, ale také „zálesáckou“ tvorbu, která je aktuálně hodně v kurzu.

Kdekoho proto zaujme, že mladý rybář má na videích celkem pravidelně více jak 100 000 zhlédnutí, přičemž ta nejsledovanější videa mají až přes 500 000 zhlédnutí. To, že toto není náhoda, prozrazuje i další úspěch mladého rybáře – podobná čísla má totiž i u krátkých videí na jiné sociální sítí – na Instagramu.  

VIDEO: Jedno z videí od Matěje Houšky na sociální síti Tik Tok

@team2010_official #freetime#rybar#listopad#relax#river#autumn#czech#priroda#dest#rain#forest#nature#vikend#november#podzim#jelec#patek#voda#souboj#bushcraft#zabava#dog ♬ původní zvuk – Team 2010

Matěj Houška tak patří k nejúspěšnějším českým tvůrcům na zmíněných sítích. A český mladík má solidně našlápnuto k velkému úspěchu, kdy se mu může podařit výrazně oslovit i zahraniční publikum.

Mladý rybář může mít díky jeho videím jeden obrovský pozitivní vliv – může s jejich pomocí dostat k vodě a do přírody velké množství dětí. Je třeba si uvědomit, že právě děti jsou nejčastějšími uživateli zmíněné sociální sítě Tik Tok.

 

Matěj byl nejmladším přednášejícím na FOR FISHING

Mladý rybář ale nesklízí úspěch jenom ve virtuálním světě. Matěj Houška například zaujal tuzemskou rybářskou veřejnost i na letošním ročníku pražského veletrhu FOR FISHING, který patří k největším rybářským akcím u nás.

Matěj zde měl poutavou přednášku. A to, že tento český mladík rybáře opravdu zajímá, prozrazuje i účast na jeho přednášce. Na jeho rybářské povídání se přišel podívat skoro plný kongresový sál, kam se vejde až 600 posluchačů.

Tohle ale nebude poslední přednáška Matěje Houšky. O jeho rybářské povídání je velký zájem například mezi rybářskými kroužky. A právě na základě vysoké poptávky bude jezdit po rybářských organizacích po České republice, na kterých se bude snažit podporovat začínající rybáře.

V roce 2023 se Matěj ale chystá dále posouvati svou tvorbu. Kromě toho, že bude pokračovat v seriálech Zapomenuté revíry nebo S Matějem u vody, tak chce také psát články do českých a zahraničních magazínů.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Šikovnej klučina. Moc mu fandím a na jeho ,,videjka,, se rád dívám. A jemu i jeho technické podpoře,bez které to nejde držím palce. Víc takových lidí!

  2. Já mu fandím .Takových mladších potřebujeme víc .Potom nám všem bude u vody příjemnější.Rad sa dívám na pěkné videa .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -