DomůAkční nabídkaZlevněné bivaky od anglické značky za super cenu: teď je na ně...

Zlevněné bivaky od anglické značky za super cenu: teď je na ně velká sleva

- Reklama -

Bivaky pro rybáře jsou nutnými „parťáky“ při déletrvajícím rybaření. Bivak dokáže rybáře ochránit před vnějšími vlivy. Vybíráte aktuálně nový bivak? Máte štěstí! Aktuálně jejich cena výrazně padá! 

Ilustrační foto: PARYS

Situace se zvyšováním cen všude kolem nás rozhodně není příjemná. Tento negativní trend ale jako by se netýkal rybářských bivaků. U některých firem jde totiž vidět razantní snižování cen. A nejde o nějaké „no name“ společnosti – rybářské bivaky aktuálně zlevňují i věhlasné anglické značky.

Jednou z nich je například společnost Avid Carp, která na rybářský trh dodává populární bivaky pro rybáře. A právě na některé modely jsou aktuálně velmi lákavé ceny. Kde tyhle zlevněné bivaky najdete? Na populárním e-shopu PARYS! Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Bivak Avid Carp Screen House 3D Compact

Toto je velmi populární bivak u těch rybářů, kteří nechtějí za tento typ vybavení utrácet příliš peněz, ale kteří přesto vyžadují vysokou kvalitu. Tento bivak od anglické značky totiž nabízí obrovskou spoustu prostoru, přitom je ale k dostání za parádní cenu! Zlevněný bivak najdete na e-shopu PARYS.

Obrovskou předností tohoto rybářské obydlí je obrovský rozměr. Bivak má na délku 235 centimetrů, na šířku pak rovněž 235 čísel. Ale! Naprosto dokonalá je výška tohoto bivaku, která činí 170 centimetrů. V bivaku se tak nemusí rybář nějaký nepříjemně krčit. Jde o perfektní bivak pro 1 rybáře!

VIDEO: Jak vypadá bivak pro rybáře Avid Carp Screen House 3D Compact? 

Na bivaku doslova milujeme jeho jednoduchou konstrukci. Díky ní je rybář schopný „rozbít tábor“ během chvilky, takže vše je ihned připraveno pro pobyt u vody. Proto jej rybáři vozí nejen na delší výpravy, ale také na jednodenní výjezdy na ryby, kdy potřebují přečkat jednu noc v maximálním pohodlí.

Výrazným plusem bivaku je pak velmi odolný plášť! Ten je vyrobený z kvalitního materiálu, který má 10 000 mm vodního sloupce, takže ani ta nejsilnější průtrž u vody rybáře nijak nepříjemně nepřekvapí. Pod střechou bivaku bude i v takových podmínkách krásně sucho!

Pokud chcete opravdu hodně kvalitní bivak pro rybáře, který vydrží i ty nejtěžší podmínky, ale přesto nebude stát půlku výplaty, pak se rozhodně podívejte na tento. Je opravdu hodně povedený! A nyní je dostupný za super peníze. Zlevněný bivak od anglické firmy najdete na e-shopu PARYS.

 

Bivak Avid Carp Ascent Bivvy

Rybářský e-shop PARYS konečně znovu naskladnil velmi populární bivaky Ascent Bivvy od anglické firmy Avid Carp. Právě tyto bivaky mají rybáři velmi rádi díky příznivé ceně, kdy za super peníze dostanou vynikající kvalitu. Zlevněné bivaky najdete na e-shopu PARYS za super cenu!

Tyto bivaky si rybáři mohou vybrat ve dvou variantách. První varianta je určena pro jednoho rybáře. Rozměry tohoto bivaku jsou 230 x 270 x 150 centimetrů. Takže kromě lehátka se pod střechu bivaku vejde třeba i křeslo a další nutná batožina.

VIDEO: Jak vypadá bivak pro rybáře Avid Carp Ascent Bivvy? Mrkněte na video

Druhý typ bivaku je potom určen pro dvě rybáře, takže je logicky větší. Rozměry většího modelu jsou parádních 300 x 300 x 160 centimetrů. Tady do tohoto bivaku se tak s naprostým přehledem vlezou i dvě rybářské postele. A určitě ještě nějaké věci navíc. Super!

Na bivacích Ascent Bivvy rybáři oceňují jednak jednouchou, ale zatraceně bytelnou konstrukci. Díky tomu je rybář schopný bivak za několik okamžiků postavit. A ten navíc vydrží i pořádně silné poryvy větru. Palec nahoru! Velmi odolný je pak i plášť, který má vodní sloupec 10 000 mm.

Máme radost, že tyto kvalitní bivaky pro rybáře jsou znovu skladem! Pokud aktuálně hledáte nějaký nový bivak, pak se rozhodně podívejte na zlevněné modely od anglické společnosti Avid Carp, které jsou opravdu vynikající! Zlevněné bivaky najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -