DomůAkční nabídkaZlevněný kaprový naviják pro daleké hody: na cívku se vleze „hromada“ vlasce

Zlevněný kaprový naviják pro daleké hody: na cívku se vleze „hromada“ vlasce

- Reklama -

Spolehlivý naviják je nutnou součástí rybářské výbavy. A pokud se rybář zaměřuje na velké ryby, pak to platí dvojnásob. Jaký naviják vybrat? Máme pro vás tip na zlevněný „kousek“ od anglické značky. 

Ilustrační foto: PARYS

Rybáři, kteří jezdí každoročně na velké ryby, nám dají jistě zapravdu: při lovu větších ryb je důležité, aby se rybář mohl spolehnout na kvalitu navijáku. Hlavně na jeho brzdu, která je při zdolávání divokých kaprů klíčová.

Je to jednoduché: pokud má rybář na prutu připevněný nekvalitní stroj, pak to může znamenat ztrátu životní ryby. Jaký kvalitní naviják na kapry ale vybrat, aby to nezruinovalo peněženku rybáře? Máme pro vás tip! Aktuálně totiž platí velmi zajímavá sleva na rybářské navijáky od anglické značky.

 

Kaprový naviják AVID Carp ACR 12 000

Tohle je špičkový naviják na kapry, který rybářovi nabízí TOP vlastnosti při lovu těch největších kaprů. A přitom je k dostání za brutálně nízkou cenu! Takový naviják v takové kvalitě za takto nízkou cenu neseženete. Zlevněné navijáky od anglické značky najdete na e-shopu PARYS za super cenu!

Tento naviják je jako dělaný pro dlouhé hody. To ostatně prozrazuje už samotný tvar cívky. Vývojáři cívku navrhli tak, aby se z ní při hodu odvíjely menší oblouky navazovacího materiálu, díky čemuž nedochází k přebytečnému tření v očkách prutu. Takže montáž ve výsledku letí dále.

Kromě toho naviják má pomalou oscilaci cívky. To znamená, že naviják navazovací materiál ukládá na cívku naprosto precizně bez nepříjemných nepřesností a obloučků, které by právě při hodu vytvářely přebytečné tření, které by „brzdilo“ montáž při hodu. Palec nahoru! Kapacita cívky je 450 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm. 

VIDEO: Jak vypadá naviják na kapry AVID Carp ACR 12 000? Mrkněte na video

K dokonalému chodu pak přispívá 7 kuličkových a 1 válečkové ložisko. Ložiska jsou vyrobena z nerezové oceli, takže vydrží i používání v těch nejtěžších podmínkách. Dlouhodobou životnost pak rybář může čekat také u hliníkové kličky, ale také u překlápeče, který je vyrobený z hrubého a odolného drátu.

Na tomto navijáku pak pochopitelně milujeme i špičkovou brzdu, která spolehlivě reaguje i na jemné pohyby ze strany rybáře. Díky tomu se tak rybář může spolehnout, že s tímto navijákem dostane na podložku i pořádně divokého kapra. Brzda se díky rozměrnému ovladači velmi pohodlně ovládá.

Jestli aktuálně hledáte opravdu kvalitní naviják na kapry za suprovou cenu, pak se stoprocentně podívejte na tento kaprový naviják AVID Carp ACR 12 000. Jedná se o perfektní stroj, který by u jiných značek vyšel na mnohonásobně vyšší cenu. Zlevněný naviják na kapry od anglické značky najdete na e-shopu PARYS.

 

Kaprový naviják AVID Carp AV 8000

Hledáte spíše menší naviják na kapry, protože nepotřebujete až takovou kapacitu cívky? Pak by vás mohl spíše zajímat tento „menší“ naviják AV 8000. Ten je ideální na drtivou většinu tuzemských revírů, na kterých se může nahazovat. I na tento naviják platí velká sleva! Zlevněný naviják od anglické značky najdete na e-shopu PARYS.

Také na tomto modelu najdeme ideálně tvarovanou cívku pro daleké hody, ze které se spolehlivě odvíjí navazovací materiál při hodu. I když je naviják menší velikosti, pořád se na něj vleze 330 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm. Proto se i tento naviják hodí pro lov velkých kaprů na rozlehlých vodách.

Samozřejmostí je potom precizní chod, o který se stará 7 kuličkových a 1 válečkové ložisko. Obrovským plusem je špičková brzda, která dovoluje rychle utáhnutí nebo povolení, takže rybář může okamžitě reagovat na výpad zdolávaného kapra. Tenhle naviják nabízí obrovskou kvalitu!

VIDEO: Jak vypadá naviják na kapry AVID Carp AV 8000? Mrkněte na video

A nejlepší na tom je, že je k dostání za naprosto libovou cenu, za kterou tak kvalitní naviják nikde jinde nekoupíte. Proto pokud aktuálně hledáte spolehlivý „stroj na kapry“, pak se pořádně podívejte právě na tento naviják. Zlevněný kaprový naviják AVID Carp AV 8000 najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -