DomůAkční nabídkaZnáte je? Přístřešky pro rybáře na krátké rybaření, které postavíte za pár...

Znáte je? Přístřešky pro rybáře na krátké rybaření, které postavíte za pár minut

- Reklama -

Přístřešky pro rybáře jsou věrnými parťáky při krátkodobých vycházkách v škaredém počasí. Přístřešek dokáže vytvořit úkryt pro rybáře v nepříznivém počasí. A některé jde postavit za pár okamžiků. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Lehké přístřešky na ryby má v oblibě čím dál více rybářů. Ten důvod je jasný: Díky nízkým transportním rozměrům se přístřešek na ryby nepronese, navíc jednoduchá konstrukce dovoluje velmi rychlé postavení úkrytu během několika málo okamžiků. Proto není divu, že rybáři po přístřešcích kolikrát raději sáhnou než třeba po rybářském deštníku.   

 

Přístřešek pro rybáře Delphin S1 Quick

Jeden z nejvíce populárních přístřešků pro rybáře od slovenské značky Delphin, který má takzvanou pop-up konstrukci. Díky ní je rybář schopný tento přístřešek postavit během pár okamžiků, a proto jej rybáři tak rádi nosí k vodě třeba jen na pár hodin.

Postavený rybářský přístřešek Delphin S1 Quick u vody v přírodě

Ono se to totiž „vyplatí“, protože přístřešek vytvoří pohodlný úkryt, což ocení každý rybář při hodně propršených vycházkách – třeba na jaře, kdy rybáře při rybaření často přepadne dešťová přeháňka. Přístřešek od slovenské firmy je k dostání na rybářském e-shopu Chyť a pusť.

K onomu komfortu velmi výrazně přispívá i ten fakt, že přístřešek má přední panel, takže rybář se může pod střechou zavřít, tudíž ho neohrožuje ostrý déšť, který je k vidění, když pršení doprovází silný vítr. Pokud byste měli obavu z toho, že pop-up konstrukce není bytelná, buďte v klidu. Přístřešek vydrží i silnější poryvy větru.

VIDEO: Přístřešek pro rybáře Delphin S1 Quick, který postavíme během chvilky

Velkou výhodou tohoto přístřešku od slovenské značky Delphin je to, že nabízí hodně místa pod střechou. Rozměry přístřešku jsou 240 x 180 x 120 centimetrů, což je hodně velký prostor i pro lehátko. Takže přístřešek Delphin S1 Quick se hodí například i při víkendových vycházkách k vodě. Tohle je fakt super! Přístřešek pro rybáře Delphin S1 Quick je k vidění na e-shopu Chyť a pusť.  

 

Přístřešek pro rybáře MIVARDI Shelter Quick Set

Na krátké vycházky možná ještě populárnější přístřešek pro rybáře od české značky MIVARDI, který se vyznačuje extrémně jednoduchou konstrukcí, díky které je ho rybář schopný okamžitě postavit. Proto není divu, že rybáři tento přístřešek berou k vodě třeba jen na několik hodin, když zrovna prší, anebo hrozí dešťové přeháňky. Levný přístřešek je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za nízkou cenu.

Přístřešek pro rybáře Mivardi

Přístřešek pro rybáře MIVARDI Shelter Quick Set je mezi rybáři oblíbený jednak díky velkému prostoru pro sezení, ale také díky odolnému plášti. K těm rozměrům: Ty činí 135 čísel (výška) x 210 centimetrů (délka) x 145 centimetrů (šířka). Pod střechu se tak naprosto v pohodě vejdou dvě rybářská křesla a ještě nějaká rybářská taškovina, kterou je nutné mít po ruce.

Rybářský přístřešek Mivardi

A dalším důležitým bodem je právě ona odolnost pláště. Ten je vyrobený z kvalitního materiálu, který má vodní sloupec 5000 mm, takže vydrží i pořádnou průtrž mračen u vody. Navíc, přístřešek nabízí bytelnou konstrukci, jež si poradí i se silnějšími poryvy větru. Pokud hledáte levný přístřešek k vodě, který ihned postavíte a zase sbalíte, pak se podívejte na tento na rybářském e-shopu Chyť a pusť.

 

Levné přístřešky a bivaky na Chyť a pusť

Hledáte jiný typ přístřešku na ryby? Pak by vás mohla zajímat bohatá nabídka rybářského campingu na rybářském e-shopu Chyť a pusť. Právě tady najdete nejrůznější přístřešky, bivaky a deštníky od tuzemských i zahraničních značek. Vše za super nízké ceny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Je to furt drahý. To si rovnou můžu koupit větší přístřešek. To nikdo nedokáže vyrobit přístřešek typu- force 8 rapid shelter!? Prostě Celta na zvětšeným destnikovým mechanizmem a hlavně jednou rukou zbalený? Pak dám klidně 5tis. Ale za tyhle těžký a velký fakt ne. Kdo má rád krátké vycházky, přece musí vědět, že to musí být rozložené „jednou rukou“ v 1min. Lehké skladné

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -