DomůAkční nabídkaZnáte je? Šikovní pomocníci na rychlou přípravu špičkového krmení na kapry

Znáte je? Šikovní pomocníci na rychlou přípravu špičkového krmení na kapry

- Reklama -

Krmení je základ! Pokud rybář nebude krmit atraktivní návnadou, pak se s pěknými úlovky může rozloučit. O úspěchu nerozhoduje jen kvalita krmení na ryby, ale také jeho příprava. Jak krmení vylepšit? 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

V dnešní době je rybářský tlak na velkou část tuzemských vod opravdu velký. A proto je nutné krmení připravovat takovým způsobem, aby ryby okamžitě zaujalo. Toho můžeme docílit třeba tím, že krmení zalijeme nějakou atraktivnou tekutinou, kterou necháme působit. Ovšem tohle není jediný způsob!

Krmení jde totiž rybám předkládat i v takové podobě, která je sama o sobě atrkativní. Co tím myslíme? Nejrůznější druhy krmení jde přece mechanicky upravit tak, aby samo o sobě ještě lépe vydávalo nejrůznější pachy. K tomu pomůže třeba rozdrcení nebo rozkrojení návnady. Jak na to?

 

Levná drtička na návnady ZFish

Tohle je vynikající pomůcka od české společnosti, která napomůže k rychlé, ale velmi efektivní, úpravě krmení. Jde o to, že s pomocí této vychytávky jsme schopni rozdrtit nejrůznější druhy návnad, které začnou mnohem lépe vypouštět atraktivní pachy. Levná drtička je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

Jen si to představte: Máte velké pelety nebo třeba tygří ořech, které je třeba nějak zatraktivnit. Drtivá většina rybářů to udělá tak, že zmíněnou návnadu jen polije nějakou atraktivní tekutinou. Ovšem, aby pelety nebo tygřák vydávaly zajímavé aroma, stačí je nadrtit.

Tímto způsobem totiž narušíme celistvost těchto surovin, ze kterých se tak rázem line lákavý odér. A k tomu poslouží právě tato drtička na návnady. Ta je vyrobena tak, aby rozdrtila i velmi tvrdý partikl, typicky třeba tygří ořech. Rybáři ale drtičku také používají pro zpracování pelet nebo boilies. Tento jednoduchý nástroj nabízí 2 úrovně rozdrcení.

Při dvou otočeních zůstane v drtičce hrubá drť, která je třeba vynikající pro přípravu selektivnější PVA mixů, anebo strukturovaného krmení, ve kterém budou hrubší částice. Pokud s drtičkou otočíme vícekrát, pak uvnitř bude jemná drť. Ta je vhodná například při chytání ve studené vodě, anebo když chceme udělat rychlý záběr.

Naprosto nejlepší na této drtičce je to, že dokáže zpracovat i hodně tvrdou návnadu, přitom ale stojí fakt pár korun. Takže rybář si za super nízkou cenu obstará kvalitní nástroj pro rychlou přípravu atraktivního krmení na kapry. Levná drtička návnad od české značky je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

Elektrický mlýnek na boilies NGT

Pokud rybář potřebuje zpracovat větší množství návnady, především pak krmného boilies, pak by ho měl spíše zajímat mlýnek pro rybáře. S tímto přístrojem je rybář schopný připravit nemalé množství atraktivní návnady na ryby. Elektrický mlýnek NGT za super cenu najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Uvnitř mlýnku na boilies najdeme hned 3 ostré břity, které spolehlivě rozkrájí nejrůznější průměry kuliček. Na mlýnky se nenastavuje žádná „velikost nakrájení“. Přístroj funguje tak, že čím déle rybář nechá boilies v mlýnku, tím jemněji nasekané bude.

Jak už název napovídá, tento konkrétní mlýnek od rybářské firmy NGT je elektrický. Takže rybář nemusí nijak namáhavě točit s nějakou kličkou, stačí mlýnek jen zapnout. Skutečně obrovskou výhodou je, že mlýnek má vestavěnou baterii, takže není nutné neustále dokupovat nějaké tužkové baterky. Vestavěnou baterii je potom možné jednoduše dobít s pomocí USB kabelu. Přístroj najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -